Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem bírok ellenállni a nasinak...

Nem bírok ellenállni a nasinak! Ti hogy bírjátok ki?

Figyelt kérdés
Itthon persze van mindenféle keksz, kakaó, csoki mert a többiek ehetnek csak én fogyózok.. de egyszerűen nem bírom ki hogy ne kapjak be egy kekszet vagy egy kakaót ne igyak, már szinte undorodok magamtól mert már megint ettem...hogy lehetne kicsit több akarat erőm, hogy bírjam megállni? ha megállom és nem eszek akkor addig addig örlődök amíg csak eszek.
2011. márc. 18. 19:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16%

Hmm, nekem a génjeimből adódik hogy vékony vagyok, és akármit/akármennyit zabálok nem látszik meg (: Tökjó.

Kérdésre a válasz: Én sem bírok ellenállni a nasinak, de nem is akarok.

2011. márc. 18. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
41%

első::DDDD sok segítséget és önbizalmat adtál a kérdezőnek ;) amúgy én is vékony vagyok és zabálok mint állat.

szerintem mond magadba, hogy:ha ezt megeszem hájas disznó leszek. talán sikerül.

2011. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jó neked:) én sem vagyok túl kövér, de szeretnék fogyni mert elengedtem magam és feljött 7 kiló ami nagyon nem akar lemenni emiatt,hiába tornázok sokat..
2011. márc. 18. 19:21
 4/15 anonim ***** válasza:
85%
mielőtt nekiesnél a nasiknak, gondolkodj el: Mi a fontosabb? Hogy jól nézz ki, vagy az a keksz? Tele van cukorral, zsírral, nem tesz jót neked. Azért eszel, hogy élj, nem pedig azért élsz, hogy egyél. Mikor rád tör a vágy, igyál egy nagy pohár hideg vizet szép lassan, kortyonként.
2011. márc. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
sportolj rendszeresen (a torna nem fogyaszt, csak az aerob sportok, pl. futás, bicikli, túrázás, kosár, röpi, kézi, foci, tánc...), ne azért hogy lefogyj, hanem találj egy sportot amit mindentől függetlenül élvezel. az alakod is megköszöni és neked sem kell szenvedned, ha este bekaptál 2 kekszet. egyébként a mértékletesség a kulcsszó, mert ha 2 tábla csoki helyett 2 cikket eszel, attól még nem hízol el.
2011. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat, a vizes jó ötlet, így legalább a vízmennyiségem is meglesz mert amúgy se iszok annyit amennyit kellene:)
2011. márc. 18. 19:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nekem ha nasizhatnékom támad kedvem akkor csinálok egy gyümölcsturmixot, vagy túrót/joghurtot mézzel és/vagy fahéjjal, gyümölccsel összekeverek

vagy 1-2 kocka étcsoki

müzli (a natúr és belevágok gyümölcsöt, mézet)

puffasztott búza és rászeletelek almát, narancsot:)

kakaó-tej+kakaópor(sima)-méz vagy édesítő

keksz-szűztea, korpovit, saját készítésű zabpehelykeksz minidg beválik:)

2011. márc. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
nincs otthon:DDDD
2011. márc. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Én rászoktam a kalóriaszámolgatásra, ez elég jól megmutatta, mit hol rontok el, s átlátom vele, hogy miért faljak be egy tábla csokit, ami a diétás étrendem 1/3-át kiteszi, ha csak addig jó, míg eszem, hisz laktatni nem laktat. Aztán meg fél nap éhezem, mert a maradék 1000 kcallal nem lehet jól lakni még akkor sem, ha egészségesen étkezem. Így inkább letettem róla. Nem mondom, hogy kiiktattam, szerintem ez hülyeség lenne, de most már odafigyelek, hogy mennyit eszem. Ha valaki táblás csokit ajándékoz, megeszek belőle 2-3 kockát, a többit pedig elosztogatom :). A sütemények meg igazából már nem érdekelnek. Régen arra gondoltam, mikor még zavart a látványuk is, hogy előbb futottam 40 percet, alig vártam, hogy hazaérjek, leüljek, nehogy ezt a kemény munkát elrontsam süteménnyel :D. Aztán így sütit csak ünnepkor, szülinapkor eszem 1-1 szeletet. S persze ezt is beleszámolom a napi kcal szükégletembe, így tudom, hogy probléma sem lehet :).
2011. márc. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolj bele, hogy ezek a cuccok, a csoki, keksz tesznek téged kövérré. Gondolj bele, hogy a sok gyümi, zöldség meg vékonnyá tesz^^ Én mindig ezt csináltam: ha megláttam egy szelet csokit utána rögtön a kövér oszt. társam (165-6 cmhez 78 kg) jutott eszembe, ahogy a szünetekbe tömte magába a kövér kis ujjaival a péksütiket, büfés nasikat, csokikat. Na rögtön elment a kedvem a csokievéstől...

Míg kiszúrtam magamnak egy csajt az évfolyamból akit mindig almát láttam enni (és szuper vékooony volt :) ) És mindig rá gondoltam: "nééézd csak, almát eszik, azért ilyen vékony. neked is ezt kéne enned, ha fogyni akarsz" -> ezt mondogattam magamnak.

De ez csak egy eléggé hülye módszer xd a lényeg hogy döntsd el: fogyni akarsz, vagy sem? Bevallom néha nekem is rohadtul hiányzott az édesség, de kibírtam és kijelenthetem tökéletesen megérte!!! (7 hónap alatt 13 kg, 1 kg se jött vissza pedig most heti 2szer kb. eszem édességet persze mozgok)

2011. márc. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!