Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyha hosszabb ideig a...

Hogyha hosszabb ideig a reggelit/ebédet/vacsorát sütivel helyettesítem hízni fogok?

Figyelt kérdés
Bunkó válaszoktól kíméljetek;)
2015. júl. 11. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy milyen fajta es mennyi sutivel...
2015. júl. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gyorsan felszívódó szénhidrátok, fehérje és vitaminhiány, fokozódó étvágy... Szerinted?
2015. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
De ha nem eszek többet a kalóriaszükségletnél?
2015. júl. 11. 13:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem hízol, csak rohadt egeszsegtelen.
2015. júl. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 11. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:

Vacsoránál szerintem felejtsd el a süti, mivel a süti egy jó nagy adag szénhidrát, és amit este eszel, az rajtad is fog maradni.

És milyen süti? Bolti, vagy házi?

Csak mértékkel egyél. :)

2015. júl. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, amit este eszik, az se marad rajta, ha deficitben van...
2015. júl. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-esnek igaza van: nagymértékben függ attól, milyen az a süti...

Én pl. simán betettem a fogyókúrámba zabkekszet, mivel fizikai munkát végzek és reggel 2-3 szemmel el is voltam akár délig...


De néha szoktam kevert sütit csinálni: 50 deka liszt, 30 dkg cukor, 30 deka margarin, stb. - na, hát ez nem megy a fogyókúrás időszakban, gondolható... :-) Bár még ez is beleférhet, ha közben elhordom a Gellért hegyet :D

2015. júl. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kicsit hiányosnak tűnik a dolog, bár süti kérdése. Ha rám lenne bízva, simán összehoznék extrém szénhidrátszegény és zöldségben dús sütiket :D A makrotápanyagokkal nem lenne gond, a kálciumra már figyelnem kéne, magnéziumot szednem kéne, a vasat nem tudom... A C-vitamin necces lenne, bár attól függ, mit teszek a sütire, aszkorbinsavval kevert gyümölcsös öntettel sokra lehet menni...


Sütifüggő a dolog, azt kell mondjam.

A hízás inkább mennyiség kérdése.

2015. júl. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!