Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetséges? (lent)

Szerintetek lehetséges? (lent)

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 175 magas és 86 kg május végéig sokat szeretnék fogyni osztály kirándulás lesz és egy nap strandra is megyünk. Kb 10 kg-tól szeretnék megszabadulni az alábbi módszerrel:

kenyeret,péksütit,tésztát,rizst,krumplit és minden fehérlisztes és zsiros dolgot kerülök. Mellette mindennap mozognék pl: biciklizés,tánc,lépcsőzés,ugrálókötelezés, úszás ezek közül mindennap vmelyik. Sztetek igy lehetséges lenne?


2010. márc. 4. 19:02
 1/6 A kérdező kommentje:
jajj elfelejtettem chips csoki cukor és az üditőket is száműzném emellett sok vizet innék
2010. márc. 4. 19:03
 2/6 anonim ***** válasza:

igen csak arra figyelj hogy ne éhezz mert legyengül az immun rendszered és akkor majd otthon fekszel betegen míg a többiek strandolnak

de igen lehetséges kitarto munkával és sok sok mozgással

2010. márc. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ma van a 2. napja hogy igy eszek és mozgok is mellette és nem vagyok éhes és köszi a választ
2010. márc. 4. 19:33
 4/6 maundrel ***** válasza:
és miután leadtad a 10 kilót, utána se térj vissza a régi életmódodhoz, persze ehetsz majd kenyeret, krumplit stb.. néha-néha,de a lényeg táplálkozz egészségesen a diétád után is és ugyanúgy legyen meg a minimum heti 4 mozgás
2010. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ne mondjál le mindenről, mert nem fogod bírni. Én eszek mindent, a megfelelő időben és mennyiségben. Szép lassan haladok előre és semmilyen kaja nem hiányzik.
2010. márc. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat nagyon aranyosak vagytok :D
2010. márc. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!