Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen élelmiszert vásároljak...

Milyen élelmiszert vásároljak be egy hónapra?

Figyelt kérdés
Elkezdtem fogyózni, még mindig sok a szénhidrát, kevés a fehérje, ezen szeretnék változtatni, mellette napi 2x tornázom duci tréninget. Szeretnék teljes kiőrlésü dolgokat venni, cukor helyett édesítőszert, sok gyümölcsöt, zöldséget, húst. Mit vehetnék még és ebből mit készíthetnék? Főleg a vacsorával állok hadilábon. 22N, 157cm/104kg
2015. júl. 17. 19:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ehetnél tojást is.

Ha kevés szénhidrátot akarsz enni, akkor hagyd ki a teljes kiőrlésű cuccot és a gyümölcsöt :) OK, OK, annyira keveset nem akarsz, rendben, megértem. De leírtad, miket akarsz enni, szóval úgy tűnik, tudod, mit akarsz, vegyed azokat, amiket írtál.

Van, aki zabkásázik, megvan az előnye, ha szereted, vehetsz azt is. Nekem szénhidrátbomba, de kis mennyiségben is lehet enni.

2015. júl. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért a teljes kiőrlésű dolgokkal is csak óvatosan, ugyanúgy van benne ch, csak nem finomított, és nem gyorsan felszívódó, tehát annyi előnye van, hogy később leszek tőle éhes.

Édesítőszerként szerintem az eritritet próbáld meg, nincs utóíze, és nullkalóriás. Vacsira is ehetsz akár édesítőszeres túrót, cottage cheese-t, tojást zöldségekkel, mozzarellát, salátákat, fehérjeturmixot. Húsból legjobb a csirkemell, de nyugodtan mehet akár csirkecomb is, mert egy idő után a csirkemell unalmassá válik. :D

Egyébként a legegyszerűbb ha a csirkemellet befűszerezed gyros fűszerkeverékkel, kisütöd, hozzá pedig paradicsom, uborka, lilahagyma, ha nagyon ragaszkodsz az öntetekhez akkor egy nagyon picike mehet rá, meg akár egy kis sajt is (legjobb ha mozzarella).

Reggelire mehet a zabkása, legjobb ha vízzel csinálod, de ha nagyon ragaszkodsz a tejhez, akkor fele-fele arányban víz-tej +hogy jobban telítsen tehetsz bele idény gyümölcsöket. Másik a zabpalacsinta ( [link] a túró helyett csinálhatod azt is, hogy lereszeled az almát, és megszórod egy kis fahéjjal.

2015. júl. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!