Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csirkeszàrny diéta alatt?

Csirkeszàrny diéta alatt?

Figyelt kérdés
ugye tobb mint fele az bor amit megeszek,na most olvastam itt sokan irtàk,h a zsir nem hizlal ha azt nem sok szénhidrattal toljuk...szoval én megfozném a szàrnyakat,kicsontoznàm és igy kisutném tepsziben hozzàadott zsir nélkul,igy még veszitene is sajat zsirjàbol,mert ilyenkor jocskan kisul belole.Koretnek jegsalata.Deficit meg lenne igy is.Szoval mehet,vagy ez mar tul zsiros ebed lenne? (nem eszek semmi cukros,lisztes etelt)

#zsír #diéta #kalória #csirkeszarny
2015. júl. 18. 08:38
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsi az ékezet kihagyàsokért
2015. júl. 18. 08:40
 2/5 anonim ***** válasza:

Én simán megsütöm sütőben, kókuszolajjal és egy kis vízzel.

Nyugodtan eheted a szárnyakat, sőt én combot is eszek, sőt sertés tarját is sütve.

2015. júl. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Koszi a gyors valaszt.Az ilyen etelekhez sosem adok hozza plusz zsirt mert nagyszeruen kisul sajat zsirjaban,de nem szarad ki.Na,de ez izles kerdese,ugye,ki hogy szereti...

lehet holnap meg sertestarjat csinalok akkor kb ugyan igy.Eloszor puhara fozom es sajat zsirban kisutom tepsziben.Eddig nagyon alacsony volt a napi zsir bevitelem,most kiserletezek kicsit :)

2015. júl. 18. 08:54
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. félig húsevő vagy, nem?

2. mi az, hogy túl zsíros ebéd? Ez mit jelent valójában? (szerintem semmit, ilyen nem létezik)


3. bőrben kollagén van, kötőszöveti fehérje. Fontos.

2015. júl. 18. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
50%
Nyugodtan edd, énis szoktam, ráadásul rakok alá kis kokuszolajat is.
2015. júl. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!