Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cigiztek diéta alatt? Vagy...

Cigiztek diéta alatt? Vagy teljes életmodvàltàson estetek àt és a cigit is elhagytàtok?

Figyelt kérdés
Esetleg ronthat ez a diétàn?

2015. júl. 21. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A diétán nem ront a cigaretta. Az eredményén inkább. A cigaretta kihatással van a bőr állapotára is többek között. Főleg nők esetében. Szóval nem kell attól tartanod, hogy a cigi miatt nem sikerül majd a diétád, mert ugyanúgy fogyhatsz cigi mellett is. A különbség csak a végeredmény. Ami nem is biztos, hogy azonnal látszik. Arról nem is beszélve, hogy amennyiben diéta mellett rendszeresen mozogsz és megszereted a sportot és esetleg szeretnéd, hogy javuljon a teljesítményed, na abban fog igazán gátolni a cigaretta. Ha van hozzá elég kitartásod, próbáld meg letenni, de nem a diéta miatt kell, hanem hogy egészséges legyél.
2015. júl. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és egyébként igen, én cigiztem a diéta alatt és sajnos cigizek a mai napig, a napi mennyiséget sikerült lecsökkentenem nagy erőfeszítések árán, de ez még csak fél siker. Célom, hogy teljesen letegyem, de addig nem fog sikerülni, amíg a fejemből ki nem verem 100%osan azt, hogy utána visszahízok. Pedig tudom, hogy ha normálisan étkezem utána is és mozgok akkor nem fog bekövetkezni, de ez az apró tévhit mélyen gyökerezik még bennem is.
2015. júl. 21. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Régen nagyon sokat cigiztem.Manapsàg a héten 1-2 nap ràgyùjtok de akkor se sokat,viszont van,hogy egéssz héten nem.Àltalàban hétföként,mert akkor talàlkozok a legjobb baràtnömmel és egy jò kis kàvé és csevely mellé ràgyujtok.Viszont nekem ez megfelel,nem hàtràltat az edzésben sem.Kivàncsi voltam màs hogy van ezzel
2015. júl. 21. 13:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam a kettő összefügg. Elsősorban a cigiről szerettem volna leszokni, de rettentően féltem, hogy elhízok a leszokás miatt és ezért plusz mert amúgy is van rajtam egy pár kg, ami még nyugodtan lemehet, diétázni is kezdtem.
2015. júl. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!