Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGITSEG! Mivel csokkenthetnem...

SEGITSEG! Mivel csokkenthetnem az etvagyamat?

Figyelt kérdés
folyamatosan tudnek enni,mindent kivanok,hiaba vagyok jol lakva,barmikor tudnek enni..mit ajanlanatok?
2015. júl. 25. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit eszel egyáltalán? Mivel egyáltalán nem mindegy, hogy milyen tápanyagot viszel be a szervezetedbe. Vannak gyorsan és nehezen lebomló szénhidrátok. A gyorsaktól vagy állandóan éhes, pl. péksütik, nasik.


Változtass az étkezéseden és keress olyan kajákat a neten, amik egészségesek és táplálóak hosszú ideig.

2015. júl. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem csak az vált be, hogy amit nem kéne ennem, mert nem bírok leállni vele (édesség-péksütemény), azt nem is veszek a boltban, így felzabálni se tudom. A boltban még képes vagyok hideg fejjel dönteni, mert ott nem tudom azonnal megenni, szóval ott másképp működik a dolog.
2015. júl. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Almaecet! Egy kanál és jó ideig nem gondolsz semmire amit enni kell. Borzalmas. Amúgy használható ilyen célra amúgy is.
2015. júl. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én iszom ilyenkor. Vizet, kávét édesítő nélkül vagy valamit és kerülöm a hűtőt, konyhát, boltokat. Kösd le magad valamivel. Én is ilyen voltam/vagyok, mióta dolgozom azonban sokkal jobban megy a dolog. :)
2015. júl. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Minden csak elhatározás kérdése. :)
2015. júl. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Furcsa viselkedés, jóllakva az ember nem kíván enni, azt hiszem, ez így természetes. Tényleg jóllaksz s rendesen eszel, nincs hiányod semmiből?


Én is tudok enni, igazán, de jóllakva eszembe se jut.

2015. júl. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Iszogass teákat, pótkávét, rágcsálj szotyit. Én mondjuk dinnyével telítettem el most magam, már kidurranok.
2015. júl. 25. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyers répa és uborka szeleteket, vöröskáposztaleveleket rágcsálj. Esetleg tea (zöldtea, csalántea) cukor NÉLKÜL.
2015. júl. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
3 napig alig egyél, és kis adagokat, össze fog szűkűlni a gyomrod. Persze utána sem kell rögtön 3 tányérral enni. Meg utána kéne nézni, mit kell enni diétában, arra meg ott a google.
2015. júl. 26. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!