Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit egyek hogy lefoggyjak?

Mit egyek hogy lefoggyjak?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek,hogy lefoggyjak,1,55cm vagyok es 53kg.Le szeretnek adni par kilot,mert telen felszedtem parat.Probaltam hogy ne egyek 6 utan semmit,be is tartottam egy darabig de egy grammot se fogytam:(Nem tudom mit egyek,es hanyszor egy nap.Reggel nem eszek semmit,suliba egy sendwicset,mikor hazajovok valami fott etelt,es 6fele egy szelet kenyeret.Gondoltam a 90 napos fogyokurara,de azt nem tudom vegigcsinalni mert suliba muszaly egyek sendwicset:(Kerlek segitsetek:((Koszi elore is:)
2010. márc. 6. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

sendwics??

Tanulj már meg írni először is!

2010. márc. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mellesleg LEFOGYJAK.

1,55 cm?? Nem lehetsz valami magas.

2010. márc. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nekem erről Pöttöm George (vagy hogy hívják, a meséből) jutott eszembe, ahogy 1-2 ugrásával nem a jó betűt találja el...
2010. márc. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
ne nézd azt hogy mennyit fogytál, hanem hogy látszik e az eredmény. am meg mozogj is mellete walamit és ugy tuti hogy kilokban is látszodni fog. én pl. egy hete futok és már látszodik walami :D
2010. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Te meg utolsó nem ismered a v betűt??
2010. márc. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!