Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két pofára zabálok és nemhogy...

Két pofára zabálok és nemhogy híznék, inkább folyamatosan fogyok, mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés

Tegyük hozzá könnyű fizikai munkát végzek,mindig talpon vagyok jövök-megyek,pakolok stb.


Nyár is van ilyenkor több folyadékot veszít a szervezet ezt is elfogadom.


De hetente megyek csülközni éttermekbe,mekibe járok,pizzát rendelek ennek ellenére megint fogytam.


Azért zavar,mert eddig olyan égészséges jól táplált formám volt,most pedig tiszta cingár lettem.

Szerintetek,mit tegyek?



2015. júl. 30. 14:12
 1/6 anonim válasza:
Csak egy tipp: nem lettél véletlenül valahol bélférges? Tényleg nem azért, de a férgesség tipikus tünete, hogy az ember folyton eszik, mégse hasznosul belőle semmi, és egyre csak fogy és fogy...
2015. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs más tüneted? Hasmenés hányás, kiütések, migrén ilyesmi? Lehet érzékeny vagy valamire. Én a gluténra gondolok, a fogyás es tipikus tünet. Mindenképpen dokhoz mennek a helyedben mert nem normális hogy rohamosan fogysz
2015. júl. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

24 éves /F vagyok

185cm/70 kg

Az elmúl félévben fogytam 16-18 kg

2015. júl. 30. 14:47
 4/6 A kérdező kommentje:

Más tünetem úgy nincs

Csak annyi,hogy mióta lefogytam a duci,molett nők jönnek be.

2015. júl. 30. 14:49
 5/6 anonim ***** válasza:
Diabétesz, pont ezek a tünetei.
2015. júl. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött a cukorbetegségem :( Sokat ettem, 1 év alatt 20 kilót fogytam.
2015. júl. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!