Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit értetek zabálás alatt,...

Ti mit értetek zabálás alatt, mekkora mennyiségü ételt? Mi volt a legtöbb, amit egyszerre megettetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 20:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor neha elborul az agyam, par havonta szokott, pedig nem koplalok, normal napi etkezes utan szokott estenkent altalaban: 3-4 zsiros vagy mezes/lekvaros kenyer, vagy 1 zacsko chips, vagy 1-2 tabla csoki vagy ezek kombinacioja 😀 aztan altalaban nem erzem jol magam utana, faj a hasam, hanyingerem van, stb es megfogadom hogy soha tobbet nem csinalok ilyet.
2015. aug. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

Az én szótáramban nincs olyan, hogy zabálás, illetve az valami kontrolltalan, gyors evést jelent, amit én nem csinálok, abban mi az élvezet? :D


2000 kcal zserbó és pogácsa egy normál nap után, olyan volt már, annyia extrém eset, hogy megjegyeztem... Az elég kevés étel, zabálásnak a közelében se voltam, csak ettem egy kis sütit, pár perc múlva még egyet... Ezt párszor.


Ez a 2000 kcal úgy az egyéni maximumom környékén van. Nagyon gondosan összeállított ételből biztos tudnék enni valamivel többet, de már rezegne a léc. Ez egy elég emberes mennyiség számomra egyetlen étkezésre. S 2 ilyet már nemigen tudok megjátszani egy nap, még 3000 kcal is nagyon ritkán jön össze, az már a szükségletem fölött van s ilyenkor egyre erősebben negatív az éhségem és étvágyam, amit holmi kósza vágyak nem tudnak megtörni.

2015. aug. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
tegnapelőtt megettem hat palacsintát egymás után :D ez nagy zabálásnak fogható fel?
2015. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
100%

én 20-30 palacsintát simán le tudnék nyomni egyszerre :D

6 éves koromban már ment a 15.

De az 1200 kalóriás diétámba már nem fér bele a sütike meg a zabálás :D

2015. aug. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4-5 hetende megesik nállam egy ilyen.(pedig én se koplalok,és igen jókat,izleteseket eszem egészséges ételekböl a mindennapjaimon)

Nállam általában késö délután kezdödik a ceremónia :)

Na szóval:300gram milka oreot elnyammogok,kis chips,majd utánna filmezéshez egy egéssz (nagy) pizza,kis idö mulva nutella kanalazva vagy kekszre kenve,egy egéssz doboz fagyi (ez se a kis dobozos :) ) és ha van meg valami csokis keksz,trüffel,süti...na arra még rájárok :) ( de van több vàltozat,ugye nem mindig ugyan az a menü,de kalóriában kb 5/6 ezer a végre mindig) az a legfontosabb hogy nem hízok,hanem lendít rajtam és másnap új erövel folytatom ahol abbahagytam.Nekem kell egy ilyen nap és kész!

24/N 173cm 61kg

2015. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
En karácsonykor kívántam a sutit, de visszafogtam magam, aztan együk este megis megettem állva! Egy kis tálca zserbót. Utána kb hányingerem volt mikor raneztem, de nem hiztam tole. Az tobb ezer kcal volt ... Es micsoda buntudat!
2015. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Anno a zabanapokon kb. magamba tömtem minden olyan kaját, amit szeretek.

Pl. reggelire müzli, utána egy zacsi olajban sütött félkész burgonyaszirom, ebédre egy 30 cm-s pizza, délután pár nyalat nutella, valamilyen péksüti, estére spagetti, aztán még egy kakaó :D

Na jó, konkrétan ilyen durva napom nem tudom, hogy volt-e, de nagyjából a felsorolt kaják közül válogattam.

2015. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

#6: A zserbó nagyon cseles, engem is meglep, hogy mennyi belém fér rendes evés után (nem kinézetre, kalóriára)... Csak én kihagyom a bűntudatot. A zserbó megérdemli, hogy megegyük, nagy kedvencem :D


6 palacsintát írt valaki. Szerintem ez minimális mennyiség, nem is tudom, hogyan lehet kevesebbet enni belőle. Többnyire borítja a napomat, bár ha odafigyelek, akkor belefér. (Amúgyse fogyok már szigorúan se, nem mindegy? :P)

2015. aug. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer megettem egy 450g-os müzlit szóval az egész dobozt, tejjel. Majdnem behánytam.
2015. aug. 4. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon rég nem ettem igazán sokat és egészségtelent, mert figyelek arra, hogy mit és mennyit eszem. :) De néhány éve volt olyan, hogy bevágtam két szelet rántott húst sült krumplival, utána két jégkrémet és fél zacskó burgonyaszirmot. Estére kenyér, szalonna, kolbász, utána még belefért egy csomag keksz vagy egy kis csoki. Mióta változtattam, sokkal jobban érzem magam, de nagyon elszoktam a zsíros ételektől, így pl. ha csülöktál a menü, akkor figyelek, hogy mit egyek, mert elszoktam az ilyen ételektől és nagyon megviseli a gyomromat az ilyesmi.
2015. aug. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!