Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » BINGE! MIT TEGYEK? Légyszi .

BINGE! MIT TEGYEK? Légyszi .

Figyelt kérdés
Mellékes most, hogy anorexiás vagyok vagy nem , de az a baj, hogy hét közbe alig ettem és sikerült lefogynom 3 kilót , és most hétvégén halálra ettem magam mert mondogattam magamban hogy ,,nem vagyok kövér nézd meg milyen lapos a hasad'' stb... Mit tegyek ?Kérlek segítsetek.

2015. máj. 16. 14:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyél folyamatosan normálisan, és akkor nem fogsz zabálni.

Amúgy a pro anások használják ezt a kifejezést, csak úgy szólok...

2015. máj. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Őőő biztos, hogy nem fogytál 1 hét alatt 3 kilót :)

Csak üresek a beleid :)

2015. máj. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen az vagyok .Csak most nem ez volt a lényeg, és de 48 ról 45 re.
2015. máj. 16. 15:44
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

De akkor sem tudsz heti 3 kiló zsírt fogyni.


A testtömeged csökkenhetett 3 kilót, hát ha kevesebb vizet iszol/elmész pisilni, akkor csökkenni fog (a víztartalmad) továbbra is.


De azért az olyan biokémiai reakcióknak, mint a zsírégetés gondolom egyetértesz, hogy sebességi korlátja van.


Most gondolj csak az acil-karnitin transzportra, azért át kell vinni a molekulákat a membránokon, utána zajlik csak le a béta-oxidáció :)

2015. máj. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ebből sajnos nem sokat értettem.. ;) ..de én azt látom h mit mutat a mérleg
2015. máj. 16. 15:49
 6/13 anonim ***** válasza:
10%

1. 3 kilót nem fogyhattál egy hét alatt tartósan akkor sem, ha semmit sem ettél.

2. Te simán hülye vagy, azon pedig mi itt úgysem tudunk segíteni.

2015. máj. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
53%
A szervezeted nem csak zsírból áll,tehát ebből következik hogy bármiből veszíthettél súlyt. Vannak történetesen izmaid,amik szupi glikogén raktárok és a szervezet könnyebben lebontja a szénhidrátot,mint a a zsírt. Bár a kérdésből gyanítom agyat fogytál,ami amúgysincs 3kg összesen. Képzeld el,hogy van pénzed. Zsebpénz amit karácsonyra kapsz anyucitól és amit apukádtól hetente büfézni/ruhát venni stb.. a nagyobb összeget valószínűleg gyűjtöd esetleg beteszed a bankba. Ha gyorsan pénzre van szükséged melyikhez nyúlsz először? Ugye a kisebb összeghez és nem mész be a bankba vagy nem kotrod elő az ágy alól a malacperselyt vagy töröd össze 1000ft-ért. Érted már? normálisan kell étkezni sportolni heti 4x és egyébként mással foglalkozni,tanulással,barátokkal,menj bulizni,építsd az életed. Az élet nem az evésről szól az csak egy segédanyag hogy te működhess és nagy dolgokat vihess végbe.
2015. máj. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ez nem rendes fogyás. Simán üres volt a hasad, meg valószínűleg kevés vizet is juttattál a szervezetedbe.

Vannak sportoló ismerőseim mérlegelés előtt diétázni szoktak. Milligrammra pontosan ki van számolva a kajájuk és szenvednek egy hétig. Majd pár nap alatt visszaszedik az elvesztett súlyt.


Mit tegyél? Keress fel egy pszichológust.

2015. máj. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 dorcsuu ***** válasza:
Igyál rengeteg vizet, és KICSI kajaadagokat egyél azokat viszont gyakran, így nem érzed magad teltnek de be összes a tápanyagokat - nekem ezek segítettek az étkezési zavarommal de mindeképpen menj el pszichológushoz!!!!!
2015. máj. 16. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.
2015. máj. 16. 21:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!