Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti mit értetek zabálás alatt,...

Ti mit értetek zabálás alatt, mekkora mennyiségü ételt? Mi volt a legtöbb, amit egyszerre megettetek?

Figyelt kérdés
2015. aug. 3. 20:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ritkán van ilyen, de tegnap előtt pl megebédeltem, vacsorára pedig bográcsoztunk pörköltet. Mire elkészült a pörkölt megettem 3 szelet zsíros kenyeret, egy csokit, megittam egy doboz sört és utána még a pörköltből is ettem tésztával és kenyérrel. Nah az egy erős bezabálás volt az alap 1200-1300 kalóriás étrendem mellett. De, ha sörözök az sajnos ilyen, mindig éhes leszek tőle.
2015. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

No igen, milyen mások az emberek. Ha én sörözöm, akkor nem eszem... Durván leviszi a kalóriabevitelemet aznapra, ha megfelelően van időzítve.


Egyszer megettem fél kiló aszalt datolyát. Ez nem sok, de szénhidrátban azért igen... S végig igyekeztem olyan keveset enni belőle, amennyit csak tudok. Az ennyi volt. Volt valami köztem és a datolya között azokban az időkben :)


Gyerekkoromban tudtam enni nagyon. Egyszer kései reggeli kapcsán bevágtam vagy fél kiló kenyeret s egy liter tejet. Az még tőlem is sok volt, most, évtizedek múlva is emlékszem rá.


Ma már úgy másfél kiló paradicsomos káposzta a max (pár órán belül). Ami nem olyan sok, mindenesetre nem lakom jól vele, kell még mellé valami tartalmasabb is. A zöldségételeket kilószámra kell ennem, ha azt akarom, hogy határozottan hozzájáruljon az adott étkezésemhez. Ez az elején megnehezítette a ketogén életmódot, de már belejöttem.

A paradicsomos káposzta viszont speciális, azt addig eszem, amíg van (OK, azért egy szinten túl abbahagynám, de annyi sosincs). Szerencsére csak kb. 7 literes a legnagyobb edényünk s ketten vagyunk rá, így egy igen szolid hasfájásnál sosem ér nagyobb baj. Nem tudom, miért van ilyen, alapból jóllakás után nem kívánok többet, de pár étel mágikus vonzalmat gyakorol rám.

Zabálásnak ezt sem nevezem, az túl pejoratív.

2015. aug. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
hát a stressz az kihozza belőlem.. sajnos.. annyira utálom a testem h pánikrohamom van, törökzúzok a lakásban és csak az étel segít :S szombaton sajnos megint rohamom volt, így nyugodtam le: kettő 32 centis szalámis pizza, 3 csokis magnum... 2l kóla, 1 doboz cigi, kb 10 db oreo és ez sajnos csak délután volt, este megint rendeltem 1 pizzát, de az már családi méret volt de annak csak a felét ettem meg meg a maradékról a sajtot ettem le. megfogadtam h sosem csinálok ilyet többet azóta csak joghurtot eszek napi hármat meg sétálok napi 30 percet
2015. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

oreo alatt sajnos a csomagot értem 10 darabot :S olyan finnoom istenem nem lehet megállni vele

kaptam is utána mert az egész családnak volt a hónapra :S

2015. aug. 5. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Tegnap reggel ittam kávét,ebédre megettem 3tányér tökfözeléket,6db sárgabarackot,egy almát kb egy ora mulva olyan éhes voltam megettem egy hatalmas adag házi májast paradicsommal,csak nem laktam jol este vacsira kis tojásrántottát hatalmas adag puliszkát lekvárral és tejjel,késö este meg meg oalacsintát sütöttünk,abbol is legalabb tizet megettem majd utána margarinos kenyeret két nagy szeletet:(
2018. máj. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!