Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Muszáj 5-6x ennem naponta?

Muszáj 5-6x ennem naponta?

Figyelt kérdés
Egyszerűen csak akkor eszek, amikor éhes vagyok, de ha éhes vagyok, akkor viszont eszek jó sokat. Általában reggeli-ebéd és vacsora van nálam így nyáron, néha eszek uzsonnát vagy tízórait. Ez baj? Tényleg többször kéne ennem? Köszi a választ :)

2015. aug. 4. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csak 2X eszek naponta és nincs bajom.
2015. aug. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó neked... nekem naponta kb 10-szer kell ennem. Reggeltől éjszakáig.. Az emésztésem szinte egész nap folyamatos, így egy grammot se hízok. Persze csak egészséges dolgokat eszek, se édesség, se szénhidrát, kivéve zöldségek. 168 cm/ 54 kg L
2015. aug. 4. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem, rengetegen eszünk 1-2 alkalommal naponta, ez teljesen OK, legalábbis sok cikk és tapasztalat szól mellette. Egyes testépítős oldalak pedig levezetik, hogy ez fehérjehiányt okoz, bár a tapasztalatok nem ezt mutatják.

Engem meggyőznek mások tapasztalatai és az a tény, hogy én csak így érzem jól magam...

2015. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én évközben általában 4-szer 5ször szoktam enni, de nyáron szinte mindig napi 3-szor. Nyáron eleve kevésbé vagyunk éhesek.


Ha zsírt szeretnél veszteni vagy izmot felszedni vagy csak egészségesebben élni, akkor igen jobb ha gyorsítod az anyagcseréd. Szerintem ha nincsen különösebb célod a gyakoribb étkezéssel, akkor nyugodtan maradhatsz a napi 3-nál. Fontosabb, hogy mit eszel, akkor amikor eszel, mint hogy ez napi hányszor történik meg.

2015. aug. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az anyagcserét nem lassítja a napi egy evés, ez egy tévhit.


S van, aki ugyanúgy éhes és ugyanolyan zsírosat kíván nyáron, itt vagyok pl. én. Igaz, az én házamban nincs hőség, az még nekem is betenne, de a testem üzemanyagigénye atól még jelentkezne, csak étvágy nélkül kellene betolnom a kalóriamennyiségemet, nem gond.

2015. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!