Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Aki fogyni szeretne, miért...

Aki fogyni szeretne, miért nem veszi igénybe dietetikus segítségét?

Figyelt kérdés
Miért egyszerűbb próbálkozni a sok bugyuta, értelmetlen diéták és fogyasztószerek garmadájával? Akár az egészség is rámehet egy-egy "csodaszerre"! Ráadásul ez egy szakma... Úgy értem, ha tetőt akarok fedni, ácsot hívok, ha betörnek a lakásba, rendőrt hívok... Miért mellőzik a dietetikusokat a fogyni vágyók?
2010. márc. 8. 18:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Na ja, ha betörnek a lakásba akkor rendőrt hívok! És persze kalap sz.rt se ér -tapasztalatból tudom. 2008 telén végigrabolták nálunk az egész környéket, a rendőrök persze semmit nem csináltak, de az utcabeliek összefogtak és másnap már meg is volt a kocsi, amivel a betörő urak jöttek. Szóval valószínáűleg azért nem mennek dietetikushoz, mert azokból is annyi kókler van mint ahány korrupt rendőr, akkor már egyszerűbb ingyen és bérmentve cslódni a diétákban mint busás összeg kifizetése után rájönni, hogy a dietetikus fabatkát sem ér. Persze nyilván nem csak kóklerek vannak, de nagyon nehéz jót találni. Az eleve semmit nem ér, aki a bemagolt hülyeségeket szajkózza és még csak egy vérképet sem csináltat. Minden ember mástól hízik, sokaknak vannak szervi bajaik (pl. szív, vese, máj) ezt egy csomó dietetikus figyelembe se veszi, csak tukmálja a hülye Atkins-diétához hasonló maszlagot, amitől aztán jól szét is megy a belső berendezés.
2010. márc. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Sajnálom,hogy ilyen rossz véleményed van. Talán saját tapasztalton alapul?
2010. márc. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Hát annyiból saját, hogy a nővéremnek vágták haza a szervezetét a kiváló szakemberek... Nekem szerencsére sose voltak súlyproblémáim, neki viszont kisgyerekkora óta. Aztán láss csodát, történt egy szerencsétlenség a családban és ennek hatására nagyon lefogyott. Nem mondom, hogy nádszálkarcsú, mert sose lesz az (elev több mint 180 cm magas, alapból nagydarabnak tűnne), de tartja a súlyát.
2010. márc. 10. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
2010. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Anorexia egyenlőre. Hosszú távon meg ki tudja?! Fertőzés hajlam megnő, szív izom rendellenességek, fizikai terhelhetőség minimálisra csökken, menstruáció elmarad, másodlagos nemi jelleg megszűnése... de határ a csillagos ég. Ironikus módon, hosszú távon a túlsúlytól kell legjobban tartani, mert aztán az szépen mindenre rátesz egy lapáttal: vérnyomás, vérzsír, érszűkület, cukorbetegség, mozgásszervi elváltozások, asztma stb.

Talán, ezért kéne egy dietetikus...

2010. márc. 11. 13:26
 26/26 anonim ***** válasza:

De az elején lévő válaszokat bírtam... Mert van intelligenciájuk, meg hogy mindenki mindenhez ért. Az fasza.(MAJDNEM)Minden kérdés itt a fogyókurában szitne arról szól, hogy sírnak hogy kövérek, minden hülyeséget kipróbálnak, csinálnak, ha bunkón lehordjuk hogy mennyi esze van hogy ilyen módszereket meg fogyasztószereket alkalmaz(na), akkor meg leszarnak minket. Az emberek 95%ának fogalma sincs a helyes táplálkozásról. De azért mindenki ért mindenhez.(vagy inkább csak azt hiszik)


kezdet voltam.

2010. márc. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!