Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Két hete ágyhoz vagyok kötve,...

Két hete ágyhoz vagyok kötve, semmi mozgás. Mit tegyek, hogy ne hízzak?

Figyelt kérdés
Két hét alatt felszedtem 5 kg-ot. Még 4 hétig nem nagyon mozoghatok. (térdemet műtötték) Figyelek az étkezésekre, kevesebbet eszek, mint eddig, mégis hízok. Szinte már alig eszek valamit, két hete nem laktam jól. Mit csináljak?
2010. márc. 9. 12:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne stresszelj ezen, majd leadod ha meggyógyultál.
2010. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De ha ilyen ütemben hízok, akkor a végére 15 kg-val leszek nehezebb! Valamit már most tennem kellene!
2010. márc. 9. 12:52
 3/10 anonim ***** válasza:

PIHENJ!

az egészséged fontosabb

és nem véglegesen lenne rajtad a 15 kiló

2010. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a baj ezzel, hogy én mindig duci voltam. Pár éve annak, hogy lefogytam; sporttal, ami miatt most műtöttek. Tehát azt tovább nem csinálhatom. És nagyon jól tudom, hogy könnyebb megtartani a súlyt, mint megszabadulni tőle. Ha helyrejön a térdem, utána sem sportolhatok jó darabig, tehát már most tennem kell valamit, ha nem akarok újra kövér lenni!
2010. márc. 9. 13:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Jól érzed,most nagyon könnyen el tudsz hízni,és azt is sejted hogy kb 10x olyan nehéz lesz majd leadni a kilókat mint fölszedni. Szerintem egyél keveset,hogy ne hízzál meg.A kevés mozgáshoz nagyon kevés étel is elég egy egy napra.
2010. márc. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ! Már most úgy érzem, hogy nagyon keveset eszek. Állandó fekvéshez kb. hány kalóriát kell elfogyasztanom, hogy ne hízzak?
2010. márc. 9. 13:10
 7/10 anonim ***** válasza:

itt van egy tápanyagtáblázat, és egyél kalóriaszegény ételeket. az értékek 100 grammra, 100 ml-re vonatkoznak.

amíg feküdni vagy kénytelen, ki is számolhatod, mennyi kalóriát fogyasztottál egy adott napon.


és csak zárójelben jegyzem meg: fogyni a nem eszem semmit módszerrel nem lehet. naponta sokszor keveset enni - na, az beindítja az anyagcserét.


[link]

2010. márc. 9. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
fogyókúrázó nőknek 1200 kcalt, férfiaknak 1500 kcalt szoktak javasolni, de az már a legalsó határ.
2010. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

13:01 vagyok

sajnálom hogy ágyhoz vagy kötve.én is ilyen hízékony vagyok sajnos.biztos egy idő után lehet menni gyógytornára.

2010. márc. 9. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! 1200 kalória? Szerintem nem eszek ennyit, sőt kiszámoltam, hogy tegnap mennyit ettem, még 1000 se volt, mégis hízok.

Gyógytornára majd muszáj menni, de az még odébb van.

Felsőtestre tudnék tornázni. Használna az valamit? De erről még megkérdezem a dokit, mert lehet, hogy a varratoknak az sem tenne jót, ha bármilyen megerőltetést végeznék.

2010. márc. 9. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!