Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt szénhidrátcsökkent...

Diéta alatt szénhidrátcsökkentett péksütemény?

Figyelt kérdés
A Sparban kapható áfonyás kifli(?)re gondolok, úgy megenném, de szerintetek mennyire megbízható? A napi kcal illetve ch bevitelembe még a nem ch csökkentett is beleférne. Szerintetek?
2015. aug. 15. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Norbisat szoktam enni. Január óta 20 kg -t fogytam, szóval belefér.
2015. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha belefér, egy próbát megér, egy hét után meglátod, hogy reagálsz rá. A legrosszabb, ami történhet, hogy egy hetet stagnálsz.

Nekem az ilyesmi nem fér bele, csak nagyon ritkán.

2015. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem folytatok annyira drasztikus diétát, nyár eleje óta olyan 6 kg-ot vesztettem. Most, délután enném, max. nem fogyok tőle... De azért még meggondolom. :)
2015. aug. 15. 13:52
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyenek vannak a Sparban

[link]

2015. aug. 15. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nálam sem a szénhidrát mennyisége a probléma. Hanem a kcal értéke. Ha ilyesmit eszek, nagyon nehéz aznap megoldanom, hogy kcal kereten belül maradjak, de emellett meglegyen a szükséges bevitt fehérje is.
2015. aug. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Én abszolút nem vagyok elhízva és nem is voltam soha. Péksütemény az minek.? Tele van adalékkal meg kitudja mivel (aszpartám.?) belassítja az anyagcserédet, (az elhízás egyik oka) megemeli a vércukorszinted hiába CH szegény. Emelkedett vércukorszintnél már lőttek is a zsírégetésnek. Nem igaz hogy édesség nélkül nem lehet létezni :D
2015. aug. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Utolsóó:

Nézd, mindenkinek mások az igényei, én pl. az édesséfért élek-halok, de bőven mértékkel eszem. Nem tudom, te miket eszel, de az édesség teljes megvonása számomra ugyanolyan lenne, mintha egy egyszerű magyar ember megvonná magától a húst. Nem szükséges, de nekem kell. Egyébkánt végül nem vettem. :)

2015. aug. 15. 18:28
 8/12 anonim ***** válasza:

Látom valaki bedurcizott és lepontozott ha ha ha :D


Kedves kérdező, egyébként egyetértek veled mert mások az igények ez így van. Az is igaz hogy az édességet nem szabad drasztikusan megvonni hisz nem versenyre készülsz csak egy jobb alakot szeretnél. Tiszta sor. Az édességen a sütiket, csokit, kólát, gyümölcsös yoghurtot, majonézt ketchupot és még ezer meg egy dolgot értettem. Én ilyeneket soha nem eszem, egyszerűen nem szeretem és a gyümiért sem vagyok oda, nyáron barack meg egy kis dinnye.


A cukrot egyébként én sem hagyom ki teljesen mert edzés után mindig keverek szőlőcukrot a tejsavófehérje turmixba mert ilyenkor szükségem van rá és kell is. Nálam az alapanyag főként csirkehús (mell, comb) de szeretem a halat is hetente 2-3x szoktam enni (konzerv), tojást azt minden nap A CH: rizs és korpás kenyér de ebből sem eszem sokat nem érzem hogy kellene. Lenmagolaj és olíva az mindig van itthon ezekből rácsurgatok a tojásra vagy a húsra. Pl kerülöm a felvágottat, margarint és tejterméket egyszerűen utálom. A tiszta hús tojás, rizs, zöldséggel keverve sokkal laktatóbb. Naponta 5-6x szoktam enni és nem tömöm magam tele mert akkor nem érzem jól magam lemegy az energiaszintem. Multivitamin az alap azt mindennap reggeli után beveszek 2db-ot (Mega Daily One Plus olcsó és jó)


Gratula a 6kg fogyáshoz! További sok sikert és kellemes hétvégét.!

Szia :)

2015. aug. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem en voltam, aki lepontozott :) Es koszonom a gratulaciot, illetve a segitseget is, az osszeset.
2015. aug. 15. 22:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem rád gondoltam :) nincs mit :)
2015. aug. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!