Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Le tudnék így fogyni 1 hónap...

Le tudnék így fogyni 1 hónap alatt?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.60kg.úgy szeretnék lefogyni,hogy:az iskolába viszek teljes kiőrléső 2 szelet kenyeret szalámival,vajjal,+csak ásványvizet vag 100%os gyümölcslét.az iskolában ennék ebédet,itthon pedig 1 joghurtot és 1 narancsot.ennyi lenne 1 napra.ja és persze 40 perc futás minden nap.hatásos lenne?3-4 hét alatt lehetne csinos alakom?konkrét válaszokat szeretnék,hogy hatásos e?ÉS HOGY MENNYI IDŐ ALATT LENNE JÓ ALAKOM.??előre is köszönöm.
2010. márc. 9. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:

A szendvicshez feltétlenül vigyél magaddal paprikát, paradicsomot stb. Az ásv. víz jó, a 100%-os gyümölcslé ugyanúgy hízlal, mint az összes többi, azt mellőzd. Az iskolai ebéd nagyon gáz, de mivel nem tudsz mit csinálni, ez van...

A vacsora kevés. Joghurtból csak natúrt egyél (az ízesített az cukros), vagy ha nem szereted, akkor turmixold össze gyümölccsel (fagyasztott is lehet), fahéjjal, ha még mindig nem jó, akkor egy kávéskanál mézzel. Gyümölcsből egyél többet (kivéve banán), tízóraira is vihetsz. Vacsorára pedig egyél valami salátát (az öntet hízlal), kevés hússal, sonkával vagy sajttal. Muszáj enned vacsira, mert különben lelassul az anyagcseréd, fogyni nem fogsz, ellenben amint elkezdesz újra vacsizni, hízni fogsz.

Heti fél kg fogyás normális és tartható. Nem írtad, milyen magas vagy, pedig az is lényeges lenne.

2010. márc. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Már a napi 40 perc futás jó.

Amugy nem értem mindek kell egy 14 éves lánynak ennyire fogyozni.

2010. márc. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
164 cm vagyok!! tehát ha ebéd után már csak joghurtot meg narancsot eszem akkor hízni fogok?:O
2010. márc. 10. 16:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!