Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van esélyem így fogyni? 17 F

Kenzoo88 kérdése:

Van esélyem így fogyni? 17 F

Figyelt kérdés
Sajnos nem figyeltem oda a testsúlyomra és kb. 110 kg vagyok, és nagyon zavar, főképp az, hogy barátnőm van több, mint 1 éve és szerintem őt is zavarja, mert mióta együtt vagyunk körülbelül 20-25 kilót híztam.. Sajnos komolyabb fizikai sportot sem tudok végezni, abba kellett hagynom a focit, és a kondizást is mert az egyik csigolyám nem fejlődött ki és borzasztóan fáj a hátam, és a térdemben is elkopott a porc. Ehelyett választottam azt, hogy napi szinten minden este fél óra/óra séta. Reggelire vagy 2 db főtt virslit eszek kevés mustárral, paradicsom paprikával, vagy kanálnyi olívaolajban sütött 2 db tojást, ugyanezekkel a zöldségekkel. Tízóraira görögdinnye/barack/alma/körte/szőlő közül választok valamit, ebédre kevés rizs, egy kis darab mellfilé tárkonnyal, és borssal fűszerezve (semmi só), vagy durum tésztával ugyanez a hús, paradicsom/paprika szintén mellé. Uzsonna ugyanaz, mint a tízórai, 6 óra előtt pedig ugyanazt eszem mint reggelire, vagy rántotta virslisen (2 tojás 1 virsli kockázva benne) olívaolajban készítve. Napi szinten kb. 5-6 liter vizet iszok meg (minimum), semmilyen cukros, sós, vagy tésztafélét nem fogyasztok. Valamit esetleg tudtok még javasolni, hogy mivel tudnám megindítani azt, hogy fogyjak minél többet? Azt tudni kell, hogy a genetikám az szörnyű mert korábban egy eléggé kemény diétát végeztem, 7 napból 6 nap edzés (foci és kondi, min. 3 óra naponta) és 1 év alatt csupán 11 kilót sikerült lefogynom. A válaszokat előre is köszönöm!

2015. aug. 16. 21:47
 1/4 anonim válasza:
Van esélyed:) Számolj be valakinek ezekről a dolgokról, hiszen könnyebb bezartani az igéreteinket másoknak mint magunknak. Én azt tudom javasolni hogy keveset egyél és többször, és ne egyél hat óra után, de ezt te is írtad. Ha keveset eszel egyszererre a gyomrod összébb szűkül. Én drukkolok. Sok sikert!:)
2015. aug. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez lehet hogy nem fog tetszeni amiket írok, mert kemény viszont hatásos.

Mozgás: Reggel felkelsz 1 órával előbb, minden nap. Majd elmész gyalogolni ha fúj ha esik ha leszakad az ég minden nap, 1 napot sem hagyhatsz ki. Amikor javult a kondid este is mehetsz minden nap. Heti 3x erőnléti edzés hétfő, szerda, péntek (legjobb lenne a konditerem de látom az nem megy). Kezd lazán "fekvőtámasz" falnál állva a lábujjad 40 centire legyen a faltól 3x10 pl aztán hétről hétre emeld, guggolás: támaszkodj egy székre ha fáj a térded és úgy guggolj. Szerez be legalább egy db egykezes súlyzót, bicepsz tricepsz, váll.


Kaja: csirkemell zöldség, tojásfehérje (max 1-2 sárgája) zöldség, zöldség zöldséggel. Hogy változatos legyen ehetsz halat akár zöldséggel is. Ezekre mindre tehetsz lenmagolajat vagy olivát. Tejsavófehérje 80%-os, tiszta víz, só. Ezekre van szükséged. Soha ne éhezz és soha ne feküdj le üres gyomorral. Naponta egyél meg 160g fehérjét 5 étkezésre elosztva. 80 grammot bevihetsz fehéjeturmixal is a többi hús tojás. 80g fehérje van 300g csirkemellbe és 6db tojásfehérjében.


A reggeli gyaloglás előtt semmi kaja utána mehet a turmix 30g fehérje. tízórai hús zöldség, ebéd tojás zöldség, uzsi hús zöldség edzés után turmix, vacsora hús zöldség vagy tojás zöldség. Minden negyedik nap mehet egy kis rizs, durum tészta, korpás kenyér. Ebédre uzsonnára a húshoz és a zöldséghez. Lenmagolaj 3 evőkanál naponta. Multivitamin a reggeli turmix után. Ízületvédő ebéd után.

Adj magadnak 3 hónapot és nézd meg mi történik.


Ízületvédőnek: Arthro Guard 120 szemes

Multivitamin: Mega Daily One Plus 120 kapszula

Tejsavófehérje: WPC 80 INSTANT Natural ár/értékben a legjobb

[link]


Ez a saját receptem (majdnem) amit minden évben áprilisban és májusban eljátszok. Ősz, tél tavasz akkor tömeget növelek. Április május az a szálkásításról szól, ilyenkor leadok 8-10 kilót főleg zsírból. Nyáron mindig jó vagyok. Nálam a fent leírtakkal szemben annyi a különbség hogy több fehérjét eszem és súlyzós edzést végzek ezért írtam hogy majdnem :) Próbáld meg ha úgy érzed hogy képes vagy rá.

Sok sikert.

2015. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából kiszámoltam mennyi kalóriát fogyasztasz 1 nap.

reggelire ha 50 grammos paprikát, paradicsomot veszek akkor összességében (virsli, tojás stb) a reggelit 511 Kcal.

tízóraidra dinnyét veszek ha csak 100 grammot eszel belőle akkor az 23 kcal de ha barackot akkor abból 100 g= 41 kcal.

ebédre ha a tárkonyos csirkét és rizst veszem és ezek is csak 100 grammosak akkor 250 kcal. Ha tészta+ csirke+ paprika+ paradicsom akkor 320 kcal eszel. uzsonnára számolhat 40 kcal ha gyümölcs van. Vacsorára számolhat újra 511 kcal.

Az egész napi kalória beviteled. Ez napi szinten 1400-1500 kalória. Mivel semmit nem sportolsz így bár nagyon lassan fogyni fogsz de tényleg nagyon lassan. Lesznek majd napjaid amikor iszonyú kevésnek fogod érezni az étrendedet, és időnként veszel fagyit, csokit valamit.

Én azt javaslom, hogy az étrended legyen változatos, szabj ki magadnak egy max kalóriaértéket amit nem kell túl lépni. Figyelj arra, hogy amit eszel abban ne legyen sok szénhidrát és zsír. (amit leírtál abban sok a zsír összességében)

Bár írtad nem tudsz mozogni, de azért valamit csak lehet. Biciklizni, vagy úszni. Az úszás kimondottan jó a csontoknak is.

2015. aug. 17. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, és az idétlen este 6 óra után nem eszek szöveget felejtsd el. Éhesen ne feküdj le, mert azzal csak hátráltatod a sikeres fogyásodat. Elég ha lefekvés előtt 1-2 órával nem eszel, de ha éhes vagy akkor is ehetsz paprika-paradicsom, uborka salátát.
2015. aug. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!