Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi lesz így? Nagyon keveset...

Mi lesz így? Nagyon keveset eszem.

Figyelt kérdés

Napi 6-800 kcal-t eszem, mert nem tudok "tiszta" ételekből többet enni. Rengeteg zöldséget és hús kellene ahhoz enni.

Másrészről pedig egyáltalán nem tudok enni, folyamatosan az jár az eszembe, hogy le kell fogynom.

Fèlek a következményektől, de nem tudok mit csinálni.

Reggel nem eszek sokat 2-3 korpovit, 1 sült sonka szelet, soft cheese (50 g) zöldségek.

Napközben egy nektarin vagy semmi.

Ebédre csirkemell (150 g) karfiol, brokkoli, cukkini.

Kb ennyi. Ennél többet nem tudok enni.


2015. aug. 17. 19:24
 1/8 anonim válasza:
Mert hülye vagy. Nem attól hízol el ha sokat eszel, hanem ha nem mozgod le. Tehát akár magába is megehetsz 2 kiló zsírt, ha lemozgod azt a kalóriát amit bevittél.
2015. aug. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszek ebben.

Szerintem a makro tápanyagok fontosak, ezért is szorítom vissza a ch-t, na meg nem is nagyon tudnék mit enni ami szénhidrátos, max még zabkását de azt nem szeretem.

2015. aug. 17. 21:59
 3/8 anonim ***** válasza:

A korpovit tiszta étel? Mondjuk nem értek hozzá...

Miért ne ehetnél valami jóféle zsírt, rizst vagy valamit? Ne add már elő, hogy nem tudsz egészségesen étkezni, mert úgy csak koplal az ember...

Ha megeszem a teljesen jó tojásaimat és a zöldségeimet, az már 1000 kcal, márpedig én jobbára igen szénhidrátszegényen étkezem s a zöldségeimben alig van kalória... Persze eszem egy csomó egyebet is, de jobbára teljesen normális ételt.


A testépítők nagy része is tisztán étkezik, mégis be tud vinni rengeteg kalóriát...

2015. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ja bocs, most olvasom, hogy szénhidrátot nem akarsz enni, bár mivel én is keveset eszem, az én tojásos példám jó :) Tojás, zöldség, olajos magvak, zsír - ez nálam az alap, nagyon kevés egyébbel.

Ha a szénhidrátot minimalizálod, s már megvan a normális mennyiségű fehérje, akkor a zsírt kell emelned, ez ilyen.

De 600 kcal... Ebben a minimális fehérje és zsír sincs meg.

2015. aug. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Fehérje van benne 90 g ez 260 g csirkemell (2 étkezés).

Tojás, oké, legyen, de nem tudok minden nap tojást enni, elnyom.

Van még a hal és a pulyka hús. Ezek se kalória dúsak.

Én zsírt nem eszek, mióta az eszemet tudom csak hányingerem van tőle, 1-2 csepp olajat használok ha szükséges, de nem többet.

Korpovitot csak azért eszek néha reggelire, hogy legyen valami a hasamban, igazából 1-kor ebédelek, 5-6 között vacsorázok (vagy nem) és ennyi.

Jó lenne zabkását enni reggelire de nem tudom megenni, jó lenne körözöttes paprikát enni vacsorára, de nem szeretem a túrót.

2015. aug. 18. 14:01
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem most kezdtem az ipart, én nagyon sok mindent elolvastam már a témában. Tudom milyen egy jó szálkásító étrend. De nem tudok ennyi húst enni, a zsírt mint mondtam képtelen vagyok lenyelni.

Eddig is csak pékárún éltem és süteményeken, most ez kiesett, így ez maradt.

2015. aug. 18. 14:08
 7/8 anonim válasza:
Csak az a bajod, hogy qurva válogatós vagy.
2015. aug. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Arról meg nem tehetek.

Egy pl:

R: 2 db tükörtojás kókusz zsirban sütve zöldségekkel

E: 2-3 db húsgombóc (csak darált hús, tojás és fűszerek) brokkolival

V: 170 g grill csirkemell nyers zöldségekkel

Étkezések között 1-2 nektarin.

850 kcal, 90 g protein és 35 g ch, 40 g zsír.

Szerintem teljesen korrekt kaja.

Úgy gondolom nem minden a kalória.

2015. aug. 18. 21:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!