Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány kilót fogyhatok másfél...

Hány kilót fogyhatok másfél hét alatt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én egy 14,5 éves lány vagyok és arra lennék kíváncsi ,hogy mennyit fogyhatok másfél hét alatt.Igazából teljesen arányos mindenem kivétel a fenekem . Ne gondoljatok óriás nagy dagadt fenékre csak lehetne egy kicsit kisebb .engem nem is a súly érdekel hanem ,hogy abból hogyan fogyhatnék írjatok olyan dolgokat amivel ennyi idő alatt fogyhatnék belőle mennyi sport lenne szükséges hozzá ,esetleg erősitsem mármint formára és hogy milyen diétát használjak.És még annyit : arra is válaszoljatok ,hogy mennyit lehet fogyni másfél hét alatt ! nagyon-nagyon köszönöm :) hello

2015. aug. 18. 17:18
 1/2 anonim válasza:

Szia!

Sajnos nem lehet úgy fogyni hogy csak egy bizonyos területről fogyunk de lehet az egyes területeket formálni.Ha fogyókúráznál akkor kb 0,5 kg-ot fogynál de nincs erre szükség inkább eddzéssel formáld.


[link]


én ezt tudnám ajánlani,de természetesen ha nem akarsz konditerembe menni ezeket súly nélkül is meglehet csinálni ami meg konditermi gyakorlat azokat ki kell hagyni.

2015. aug. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! Még várok pár választ,amúgy az segítene a diéta kérdésben ha egynap háromszor ennék másfél hétig csak almát és más-más gyümölcsöt .kivétel szombat és vasárnap ebédre ennék csirke mellet és párolt zöldséget az izmaim érdekében és még akkor is csak vizet innék
2015. aug. 18. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!