Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám elmulasztani az...

Hogyan tudnám elmulasztani az éhség érzetem h soha ne legyek éhes?

Figyelt kérdés

2015. júl. 30. 21:37
 1/9 anonim válasza:
Rágózz.
2015. júl. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kokain? A modelleknek bevált, de azért én nem javaslom.
2015. júl. 30. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem napi 10g ch alatt ez van... Ritkán csinálom azt, de hatásos.

De a rendszeres evés is segít, ugyebár...

Én néha megéhezem, de ez nem sokáig tart :)

2015. júl. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy eszem valamit.
2015. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Kemény drogok és az agyműtét képes örökre elvenni az étvágyadat, s akkor éhség érzet nélkül is éhen halhatsz.
2015. júl. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5: Fura ez. Én fogyni akartam, se éhség, se étvágy nem volt, de azért bevittem a magam kis 1600-1800 kcal ételét megfelelő összetételben... Tudom, hogy enni kell, meg is szoktam, ettem. Igaz, szürreális volt. De sose halnék éhen, csak mert nincs éhség és étvágy... De van, aki pl. ketogén diétában nem tud súlyt tartani, csak fogyni, annyira nem bír enni. Sokféle az ember.
2015. júl. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
stabilan tartott inzulinszinttel.
2015. júl. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Falásroham! Mit lehet ellene tenni?


A fogyni vágyók jelentős részénél előjön a falási roham, erre a szaktanácsadóink a következő módszereket ajánlják:


Egyre gyakoribb táplálkozási zavar a rohamokkal járó falánkság. Nehezen kezelhető, de a tünet együttes diagnózisa sem igazán egyszerű.


Legnagyobb gondot az okozza, hogy a fogyni vágyók legtöbb esetében a probléma pszichés eredetű.


Dietetikai vonalon segíteni csak annyit tudunk, hogy a rohamok közötti étkezések tovább ne súlyosbítsák a helyzetet.


Egészséges táplálkozást kell követni, illetve ha elhízás áll fenn akkor a kalóriaszegény diétát kell alkalmazni.


A terapeuta javaslata: az eddigi eredmények alapján a Bach-virágterápia az egyik lehetséges módszer.


A Bach cseppek mindegyike egy-egy kedélyállapothoz köthető. Fogalmazhatjuk úgy is, hogy a lélekre hat. Amint javul a psziché állapota, ez kihat a testre is. Ma már a lélek és a test betegségei közötti összefüggést a modern orvoslás is elfogadja: pszichoneuroimmunológia néven nevezi.

2015. júl. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

11:26-os, ezt ki kerdezte?

Hoodia. Nalam nagyon bevalik!

Es egyel rostban gazdag eteleket es feherjet!

2015. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!