Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 3 hetes program. Ezzel mennyit...

3 hetes program. Ezzel mennyit lehet fogyni? Szakember ajánlásával.

Figyelt kérdés

Nos sziasztok!

Egy táplálkozással kapcsolatos könyv néhány lapját kaptam tegnap az egyik barátnőmtől.

Az egyik lapon a következő 3 hetes drasztikus fogyókúra program volt :



Az első hét 0 kalóriás hét.

A könyv leírása alapján csak vizet fogyaszthat a fogyni vágyó személy és esetleg keserűsós vizet ihat néha.

Ezen kívül az első hét minden reggelén 1 adag hashajtó teát kell fogyasztani, ebédre étvágy csökkenő teát, vacsorára szintén hashajtót.

Valamint minden napra fel van írva 1 db multi vitamin tabletta, 1 db c-vitamin tabletta.

A második héten pedig napi 100 kalória csakis natúr joghurtból (szintén maradnak a vitaminok és a tea).

Harmadik héten pedig 300 kalória kis adagokkal elosztva zöldségből.

EZT A KÚRÁT ERŐSEN TÚLSÚLYOS EMBEREK SZÁMÁRA AJÁNLOTTÁK.

( és a 3 hét letelte után minden nap 50 kalóriával kell növelni a napi bevitelt egészen 2000 kalóriáig.

1000 kalóriánál érdemes elkezdeni sportolni hogy tarthassuk a súlyunkat!)

Elég ijesztő ez a program.

De érdekelne mennyit fogyhatna tőle egy 64-65 kg-s lány.

167 cm vagyok a fent említett kilókhoz.

NEM SZERETNÉM KIPRÓBÁLNI CSAK ÉRDEKEL!!!!!!!!!


2015. aug. 23. 18:33
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Ez egy marhaság. Komoly egészségkárosodáson k
2015. aug. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andizsuzsi ***** válasza:

Bocs.

Szóval mást nem érsz el. Mi a búbánatot kell napi 2 hashajtót bevenni, ha semmit s eszel? Mit hajt ki? És minek a vitamin, ha úgyis kif@sod? Arra is kiváncsi lennék, hogy 1 hónap koplalás után ki fog sportolni és mit?

2015. aug. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos nem tudom.

A leírás szerint a belek tisztításáért,és a szerveink valamint a testünk méregtelenítéséért, valamint a szabad gyökök felszabadításáért.

Én is elég durva programnak tartom, de tulajdonképpen csak annyi érdekelne hogy normál testsúlynál mennyi súlyvesztést ígér a program.

Mivel ezt olyan személyeknek ajánlották akiken legalább 15kg felesleg van és nekik minimum 13-15 kg fogyást ígér ez a program.Szóval tippem sincs hogy normál testsúly esetében mennyi az az annyi leadható kg ezzel a kúrával..

2015. aug. 23. 18:55
 4/5 anonim válasza:

Fejbelőném az összes olyan embert, aki kitalál ilyen marhaságokat. :)


Ezzel az első héten elvesztenéd az izomzatod nagyrészét, sportolni sem lennél képes az energiahiány miatt.

De ha talán végig tudnád csinálni, a végeredmény valami ilyesmi lenne: [link]


Mikor fogják már felfogni az emberek, hogy a fogyásnak egy módszere van? Megsúgom mi a módszer, kalóriadeficit, súlyzós edzés, aerob mozgásformák.

Mielőtt azt mondanád, dehát én nem akarok izmos lenni, elmondom, nem leszel izmos, az izmokért ku*vára megkell dolgozni, nem adják ingyen őket.

2015. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

iszonyat dilettáns írás akárhonnan nézzük is.

pl az ilyen dolgok szinte már fájnak-napi 1 db multi és 1db c vitamin tabletta.

c vitaminból gyártanak 80mg-os tablettát meg 1000 mg-os tablettát is bakker.

ezért teljesen kizárt,hogy ezt szakember,vagyis egy sportoló ajánlotta volna.

2015. aug. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!