Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tenyleg lehet mar lathato...

Tenyleg lehet mar lathato hatasa, vagy csak kedveskedni akarnak?

Figyelt kérdés

Szoval pont egy honapja kezdtem el fogyozni. Hetente 3szor jarok edzeni (jo egy orat), ropizek, kevesebbet eszek (tobbszor kevesebbet), es marcius elseje ota nem eszek cukros dolgokat, illetve kenyeret se mar regebb ota.

Egy par ismeros, aki sztem tudja, h fogyozok, mondta, h mar latszik. Egy honap utan lehet mar lathato eredmenye a mozgasnak? Vagy csak tudtak, h jol esne, ha mondanak?

Nektek mennyi ido kezdett el latszani az eredmeny?


2010. márc. 10. 15:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én január 26.-tól járok heti 2-3 alkalommal edzőterembe kardiózni. 12:00 után már csak zöldségeket eszem. Nekem azóta lement 6 kg, a nadrágomon az övet egy lyukkal beljebb tudom húzni. Tehát én érzékelem/látom a fogyást. Mások nem mondják, még a barátom sem. Mondjuk talán azért, mert nem voltam kövér előtte sem, de a nagy karácsonyi zabálások nyomot hagytak rajtam XD

Hidd el, ha mondják, akkor az úgy is van.

24/L

2010. márc. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!