Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Cukrászsütemények közül mit...

Cukrászsütemények közül mit érdemes kérni?

Figyelt kérdés
Anyukámékkal elmegyünk a jövő héten cukrászdába megünnepelni a születésnapját, csak egészségesen táplálkozok, de nem akarom magam kihúzni, valami ötlet hogy milyen sütit lenne érdemes kérni ami nem olyan nagy kcal-bomba?
2010. márc. 10. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
35%
szerintem akkor piskótát, vagy valami olyat, amin sok joghurt meg gyümölcs van, és csak egy icipici tészta...de ne csinálj ebből se rendszert
2010. márc. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%

Ha muszáj enned,akkor legalább gyümis legyen és cukormentes!

Van olyan is! :)

2010. márc. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 maundrel ***** válasza:
100%
hát én nem értek egyet az előttem szólókkal... gondolom nem minden hónapban mentek cukrászdába sütizni. ez egyedi alkalom, miért ne választhatnál vmi olyat ami épp megtetszik. A következő két napban mondjuk kompenzálod. ennyi. (legalábbis én így csinálnám)
2010. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindegy, csak ne a tányérodra kérd, hanem a kukába... :)


Viccen kívül: ezek nagyon egészségtelenek, de néha 1-1 darab tényleg nem árt, főleg ünnepekkor. Olyat egyél, amit szeretsz, mert akkor legalább amiatt megéri bevinni azt a sok cukrot meg lisztet, hogy ízlik. Eszel valamit, ami mások szerint "jobb", mint a többi, pedig nem jobb, hidd el, egy kutya, és még nem is ízlik - fölösleges volt benyomni.


De azt is mondhatod, hogy köszönöd, nem kérsz. Akkor kérd, ha kívánod, és lelkiismeret-furdalás nélkül, jó szívvel meg tudod enni.

2010. márc. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Amilyet akarsz. :) Bizonyított tény, hogy a fogyókúrák csakis és kizárólag úgy hatásosak, ha néhe "bűnözöl" egy keveset. Enélkül valószínűleg a kúra befejeztével nagy zabálásokba kezdene az ember. Semmi bajod nem lesz, és ahogy az egyik válaszoló is írta: majd másnap szépen kompenzálod, mondjuk tartasz egy gyümölcsnapot. Emiatt nem fog megállni a fogyásod. Második szülésem után úgy adtam le a 15 kg-t, hogy minden hétvégén azt ettem, amit a családom (tehát nem diétásat), sőt havonta 1-szer még étterembe is elmentünk, ahol bizony a 3. fogás marcipános-banános palacsinta volt. Mégis le tudtam fogyni, 4 hónappal a babám születése után már az összes régi ruhám ismét teljesen jó volt rám. Hozzá kell tenni: én nem vagyok egy hízásra hajlamos ember, de a terhességeim alatt mindig sokat híztam, amúgy sose volt gond a súlyommal. Ha neked kicsit lasabb az anyagcseréd, akkor is megteheted, hogy időnként süti, legfeljebb 1 héttel később éred el a kívánt súlyt mint tervezted, na bumm, több is veszett Mohácsnál, nincs miért paráznod!
2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Lelkiismeretfurdalásom biztos, hogy lesz, nem szeretem az ilyen habos dolgokat egyébként se. De nem sérthetem meg az ünnepeltet sem. A gyümölcsös süteményeket megeszem, a csokis, somlói galuska rákóczi túrós és barátaittól viszont kiver a víz, túlzottan édeskések.

Konkrét süteményneveket tudnátok írni, hogy mégis mit érdemes kikérni?

2010. márc. 13. 06:38
 7/7 anonim ***** válasza:
én a krémest választanám és persze 1db-ot.de a cukikban is lehet kapni gyümölcssalátákat.
2010. márc. 19. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!