Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék leadni 35...

Hogyan tudnék leadni 35 kilót, hogy azt ne szedjem vissza? Én úgy gondolom, hogy nem a mozgással van a bajom, hanem az étkezésemmel. Rendszeresen sportolok és mozgok. Egyszer már sikerült elérnem a célom, de visszahíztam.

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, 174 cm magas és 106 kg-os. Minden héten kétszer járok másfél óra kemény hip-hop-ra biciklivel,és az iskolai mindennapos tesin is részt veszek.Kevesebbet eszek, mint amennyit szeretnék. És mindemellett pajzsmirigy problémám van, ami ellen jelenleg nem tudok mit csinálni.

2015. aug. 26. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:

Odafigyeléssel, fegyelmezetten. Elvben ehetsz bármit, de kerüld a szénhidrátos cuccokat délután. Tornázz intenzíven (de ne megerőltetően) legalább 30-40 percet, de ez legyen meg minden nap. Ezeket betartva havi 4-8 kg lemehet, ha nem csapod be magad a kajával és a tornával.

(181 cm vagyok, 126 kg voltam, most 88 kg)

27F

2015. aug. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
20%
Ne szeressél annyit ennyi.
2015. aug. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%
Google - szálkásító étrend alapjai (shop.builder)
2015. aug. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%

A pajzsmirigy probléma kemény dolog. Inkább konzultálj orvossal ez ügyben, és kezeltesd, mert ez nem a megfelelő hely, hogy pajzsmirigy gondokkal küzdő emberek tuti tanácsokat kapjanak.


Egy életmódváltás persze sosem árt, tehát ha mozogsz az csak jó, illetve étkezz egészségesen. De ha egészségügyi gondjaid vannak akkor ez sajnos nem garancia a sikerre, ezért jó lenne ha szakember (endokrinológus és dietetikus) segítene, mielőtt kudarcot vallasz és elkeseredsz.

2015. aug. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tulajdonképpen nekem pont az ekkora lányok jönnek be :) nincs kedved megismerni egy sportos,jószívű,16 éves srácot?:)
2015. aug. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom, ha tudod, hogy baj van a pajzsmirigy működéssel, akkor azt orvosnak meg kell mutatni, majd ad hozzá gyógyszert. És a napi kajád-mozgásod is inkább egy dietetikussal beszéld át, és ő adjon neked a fogyózáshoz segítséget...

E két szakember segítségével viszont garantáltan sikeres lesz a fogyózásod!

2015. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha pajzsmirigy problémád van, mindenképpen rendezni kellene. Amíg a tiroxin szinted nem lesz megfelelő, addig hiába kínozod magad a kevesebb kajával és az éhezéssel, sajnos nem fogsz fogyni.
2015. aug. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :D

Már voltunk orvosnál, oda is rendszeresen járok, van gyógyszerem is.

2015. aug. 26. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!