Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valaki tud segíteni nekem a...

Valaki tud segíteni nekem a fogyásban?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat híztam az elmúlt időben, 79 kg vagyok jelenleg és 172 cm. Egy 10 kilót szeretnék ledobni, ha nem többet és ebbe kérném a segítséget valakitől, akinek sikerült fogynia, hogy tette stb.

2015. aug. 30. 17:26
 1/1 anonim válasza:

Én körülbelül ugyanezekkel a számokkal rendelkeztem.

Tavaly nyáron leadtam 10 gk-ot.

2 honap alatt július-augusztus.

Én azt csináltam hogy sokszor keveset ettem (persze egészségeseket), néha belefért a teljes kiörlésű kenyér vagy a barna rizs vagy a köles.

Csirkemellet párolva ettem minden nap.

Sok nyers és párolt zöldséget.

Vacsora max 6óráig és vagy egy gyümölcsöt vagy egy diétás joghurtot.

Én napi 1* mentem el futni 2 km-t.

De ha ez kimaradt akkor szobabicikliztem.

Nagyon fontos, hogy a sport intenzitását vagy a hosszát növelni kell, mert hozzászokik a szervezet.


Nem tudom hány éves vagy, de ugye idosebb korban már nehezebb fogyni, persze nem lehetetlen.


És mivel irtad hogy hiztál ezért nem elég abbahagyni 2 honap alatt hanem persze az adagokat és a sportot is lazábbra lehet venni , de nem szabad visszaállni a hagyományos , megszokott szokásokra.

Különben visszjon.


Remélem tudtam segíteni.

2015. aug. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!