Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti hogyan fogytatok le?

Ti hogyan fogytatok le?

Figyelt kérdés
Szeretnék leadni minimum 7 kg-ot, de nem tudom, hogy hogyan kezdjek bele. 169 cm magas és 60 kg vagyok. Ajánlanátok nálatok bevált étkezési és mozgási szokásokat? Olyanokat, amelyeknél látszik a változás is :) és az is érdekel, hogy ki hány kg-ról mennyire fogyott (még), mivel és mennyi idő alatt :) Előre is köszönöm! 14/L

2015. szept. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Étkezés: kerüld a zsíros és egyszerű szénhidrátos ételeket (lisztes, cukros vackok), lehetőség szerint kevés gyümölcs, mert magas a cukortartalmuk, és tejtermékekből is minimálisan fogyassz, mert tejcukrot tartalmaznak. Egyél zöldséget, sovány húsokat, halat és tojást.

Mozgás: gyakorlatilag bármi, ami neked tetszik. Lehet valamilyen sport vagy edzés módszer. Nézz szét, mihez van kedved és lehetőséged otthon vagy a környezetedben.


Én a nagy intervallumú kardió edzést kedvelem, heti 3-5 alkalommal, néha súlyzós edzéssel váltom fel. Eddig 15 kiló mínusz, két hónap alatt ment le 10, majd kicsit lassabban, majdnem két hónap alatt 5 kiló. Már csak az utolsó néhány kilót kell ledolgoznom.

2015. szept. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az első jót mondott. Az intervallum edzés nagyon jó én is úgy adtam le 30 kg-t. A zsírhoz annyit mondanék hogy ne azt hogy kerüld a zsírokat, hanem a telített zsírokat kerüld a telítetlenekkel nincs semmi gond. És igyál nagyon- nagyon sok vizet.
2015. szept. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A telítetlen zsírok sem egyformák, azt sem kell mind kerülni...

Én pl. rengeteg telítetlen zsírt eszem, tojás és kókuszzsír formájában, nem hiszek benne, hogy ez rossz lenne, igazából jobban már nehezen tudnék enni, mint ahogy most teszem...


Nekem s még sokunknak a szénhidrátcsökkentés vált be (bár én még nem fejeztem be, de most már úgy tűnik, menni fog), de akinek segít, annál is egyénfüggő, mi a megfelelő mennyiség. A fogyás gyorsaságában pedig a kalóriadeficit a meghatározó, nálam ez kicsi volt, így én lassan fogytam.


Bár nem kell sokat fogynod, szerintem jobb életmódváltásban gondolkodnod rohamszerű fogyókúrák helyett.

2015. szept. 5. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kalóriaszámolással 170cm/48kg 60ról indultam én is monjuk azt látom hogy az előttem lévők sokkal tudtosabban csinálták ezt az egészet én fagyit, oreot meg palacsintát is ettem csak minden nap 1180 kalória alatt és napi 1-2 óra mozgás.
2015. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
*mondjuk
2015. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia. Én ugyanannyi centi vagyok, mint te csak 5 kilóval nehezebb. Én 74ről fogytam le, sokkal kevesebbet ettem. Nekem 54 kiló lenne a cél, ha van kedved csinálhatjuk együtt, bíztathatjuk egymást.
2015. szept. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%

Sehogy! Tipikus jojó effektus vagyok.

3-4 kg ingadozással.

Nincs elég akaratom.

2015. szept. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
77%
stressz, sok munka, kevés idő az evésre és magamra. minden ismerősöm megjegyezte 1-2 hónap után, hogy mennyit fogytam.
2015. szept. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!