Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rettenetesen el vagyok hízva,...

Rettenetesen el vagyok hízva, hónapok óta nem tudok fogyni, kérlek adjatok tippeket, ti hogy fogytatok le 15 kiló felesleget?

Figyelt kérdés
Állandóan csak eszek,nem tudom abbahagyni,ha elém raknak valami édeset,vagy sósat felzabálom,ha egy vedérnyi akkor is,nem érzem,hogy jól laknék. Én aki mindig 50kg volt 172cm-hez egy év alatt 68kg-ra hízott :( a tükörben,ha látom magam sírni támad kedvem,narancsbőr mindenhol,csüngő has,giga comb... ez azóta van mióta szakítottunk az exemmel,csak zabálok mint egy kis disznó.
2015. szept. 5. 19:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen fogalmazva: ne zabálj annyit. Ha pszichés ok miatt eszel ennyit, akkor próbáld megbeszélni a barátaiddal vagy családtagjaiddal. Esetleg keress fel egy pszichológust, aki segít rendet tenni belül.

Fogyáshoz kerülni kell a lisztes és cukros dolgokat. Helyette zöldséget egyél sovány húsokkal. Valamint kezdj el valamit sportolni.

2015. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
pszichés lehet,hiszen csak azóta eszek és eszek,üres a lelkem vagy mi és próbálom megtömni. csütörtökön beszélek egy orvossal erről,hátha ő tud valamit tanácsolni.
2015. szept. 6. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!