Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csak én nem bírom a strapát?!

Csak én nem bírom a strapát?!

Figyelt kérdés
Szülés utáni túlsúlyom van, sosem voltam fitt, sportos. Most elkezdtem edzeni, Réka, 5 percessel, de képtelen vagyok akár egyetlen sorozatot is végigcsinálni :( Egyszerűen nem bírja a lábam :( Ennyire gyenge lennék?! :( Ez változhat még? MIndig csináljak kicsit többet és akkor egyszer csak végig tudom csinálni? :( Iszonyú gáz, annyira gyengének érzem magam. :(
2010. márc. 13. 08:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia nekem ugyan még nem volt gyermekem, szóval nem vagok szülés után, de azt tanácsolom neked, ne bánkódj. Szerintem kezd a sportot gyors tempójó sétálásokkal. Sétálj jó nagyokat. és utána ha elég " fitt leszel" a DVD megsem fog kottyani. Egyépként az RR dvd-k különösen megeröltetök. Probálgasd azt is, de semmiké ne keseredj el, ez normális, hogy még kifzullatsz!
2010. márc. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Komolyabb túlsúlynál, korábbi sportos múlt nélkül, azt kell mondjam, nem a megfelelő edzést választottad kezdéshez. Elő kell készíteni az izmokat a komolyabb terheléshez. Inkább nézd meg a Norbi duci tréninget (pl. a 2008-ast). Ez 3X20-25 perc aerob mozgás. Rékázni inkább pár kiló többlettel, edzetten lehet hatékonyan. Az ő programjai kifejezetten alakformálók.
2010. márc. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat és a bíztatást :) Már fogytam, 82-ről, már csak 70 körül vagyok, tehát már nem olyan vészes, de még le kéne adnom úgy 5 kilót és formálni is kne, ezért gondoltam erre.
2010. márc. 13. 09:17
 4/9 anonim válasza:

Szia!

Tényleg elég nehézek a RR 20 percesek.

Én is február végén kezdtem el,hamar elfáradtam.

Most 16 hónapos a kisfiam,már a kórházból 72 kg-val jöttem haza 3 nap után,mint amennyivel kezdtem a 2.terhességem.

Most karácsonykor jött fel rám 3 kiló,amikor először karácsonyoztunk anyóséknál:)!

Múlt héten szombaton voltam fitness teremben először,az is fárasztó volt,de máshogy.

Így inkább odajárok ezután.

2010. márc. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj, én is csak 10 percig bírom! De mindennap egy kicsit tovább...Én is a terhesség alatt felszedett kilókat akarom lekergetni magamról. 72 voltam, amikor kijöttem a kórházból, 10 hónap alatt lement spontán 3, a többi 6-ot meg tornával és fogyózással tüntettem el. Még 13 hátravan...
2010. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én 1,5 hónapja edzek Rékára mindennap 40perc...de még mindig nem tudok egyetlen egy 20perceset se lenyomni egy huzamban..néha meg meg állok...vagy máshogy csinálom...:):)
2010. márc. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem próbáld ki Biró Icát neki vannak könnyebb dvdéi és azok is hatásosak meg ha az már jól megy réka is menni fog! sok sikert:)

Nem tudjátok réka 20 perceseit hol tudnám letölteni?

2010. márc. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én Norbi duci tréningjével kezdtem,abból is alig birtam ki a 20 percet,mostmár 40et tornázok rá,utána 20 perc Réka. 1 hét alatt bele lehet jönni szerintem,csak ne add fel! Amugy tényleg nehéz,kezdd valami könnyebbel te is! Mennyi idö alatt fogytál ennyit? Én ugyanennyiröl indultam és ugyanennyi vagyok most! =) 3 hónap kellett hozzá. Neked?
2010. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Decemberben kezdtem 80 kiló fölött, és mostanra lettem ilyen 71 körül
2010. márc. 15. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!