Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A gyümölcs mennyire hizlal? 6...

A gyümölcs mennyire hizlal? 6 után szabad még enni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 13. 10:43
 1/8 anonim válasza:
5%

Gyümölcsöt este felé nem jó enni, mert cukrot tartalmaz.

Este, vagy 6 után inkább valami zöldség félét egyél.

2010. márc. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
Komolyan a falnak megyek ettől. Ne haragudj, hány éve svagy, hogy ilyet kérdezel?? Szerinted este 6 után megszűnik az ember emésztése reggel 6-ig vagy mi?? Hogy a nyavajába ne lehetne enni, csak ne zsírosat és cukrosat...
2010. márc. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Ez a 6 utána nem evést nem lehet általánosítani.... Szerintem az attól függ, hogy meddig vagy fent. Ha fent vagy éjfélig és nem eszel 6 után hát az elég gáz... Ez attól függ, hogy mikor fekszel le. Lefekvés előtt kb. 2 órával ne egyél nagyon én ezt tudom tanácsolni
2010. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
én akár este 10kor is megeszek egy almát vagy narancsot(vagy mást könnyű kaját ) ha éhes vagyok. nem hogy nem hízok de ha épp fogynom kell 1-2 kilót még fogyok is így. amúgy hízékony vagyok de 49 kiló, mert sportolok és figyelek az étkezésre.
2010. márc. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Banánt, szőlőt és sárgabarackot ritkábban egyél, mert azokban tényleg sok kalória van. Amúgy bármilyen más gyümölcsöt ehetsz, igen este is!!!
2010. márc. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Banán kivételével ehetsz bármikor gyümölcsöt, egész nap.
2010. márc. 14. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én például hat után már egyáltalán nem eszem.

nem az a lényeg h mit eszel hanem az h menyi kalóriát tartalmaz.pl egy alma 100kalória kb,ugyanennyi egy kis doboz puding is.csak az almában van vitamin is.sztem legjobb ha ilyen esetben kivit fogyasztasz.úgy tudom abban van a legkevesebb kalória és kiválóan támogatja az immunrendszert.

2010. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én 6után nem eszem, ma megkivántam az almát és a kivit, és ettem.. de hát én úgy gondolom, ha mozogsz.. nem eszel sok kenyeret.. es odafigyelsz az étkezésre akkor néha belefér, sőt ..csak azt nem tudom mondani h mindig, nincs rá garancia mindenkinek más :)
2011. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!