Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan lehet megoldani egy...

Hogyan lehet megoldani egy olyan étkezést, ami alacsony telített zsírtartalmú és kb 250g szénhidrátot tartalmaz? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az alábbiak mindenképp vonatkozzanak rá:

- gluténmentes

- tejtermék mentes

- ne gyümölcsre alapozzon, tehát ne legyen benne sok cukor, és pl a fruktóz is legyen 25g alatt

- legyen olcsó

- valódi ételekből álljon, feldolgozott, adalékos, szójás, stb. cuccok helyett


Eddig paleóztam, tehát ez nekem új lenne. pl 1 kiló krumpliban van 200g szénhidrát, annyit meg nem tudok megenni szerintem :D Eddig is ettem néha rizst, kölest, de ennyi szénhidrát nem tudom, hogyan jöhetne ki. És hogy mire figyeljek, hogy a telített zsír alacsony legyen? Elvileg már a tojásnak is magas a zsírtartalma ezért az se jó ebből a szempontból most.


Köszi szépen!



#olcsó #egészséges étrend #kifordított paleo #sok keményítő evése #alacsony telített zsír #alacsony omega 6 #okos étrend
2015. szept. 22. 11:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ez így van :) Illetve a tojásfehérje ott van, rúdban is lehet kapni, végső esetben pedig ilyenkor vesznek fehérjeport az emberek.

Én nem szoktam húst enni, de ha mégis, akkor zsírosat. Minden fehérjeforrásom zsíros, kivéve a zöldségeket, de azokat is sok zsírral eszem. Úgyhogy nekem esélyem sincs zsírszegényen enni. De ha mégis azt kéne tennem, akkor maradna a növényekre alapozás fehérje terén, némi tojással. A növényekből sok fehérjét be lehet vinni s az aminosavak arányára figyelés sem lehet vészes, valamit már foglalkoztam ezzel a témával. Azért biztonságosabbnak érzem, ha elég tojást eszem :)

2015. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!