Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Csinálta meg valaki már Béres...

Csinálta meg valaki már Béres Alexandra 21 napos diétáját? Milyen volt? Mennyit fogytatok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 09:20
 1/1 Dodó7010 válasza:

Szia!

Én elkezdtem, de nagyon hamar abbahagytam, egyszerűen nem bírtam. A suli, meg az életmódom mellett nagyon kevésnek éreztem azt a táplálékot amit a diéta előír, folyamatosan éhes voltam. Azt hozzá kell tenni, hogy fiatal vagyok, nincsenek nagy súlyfeleslegeim csak egy-két pluszkiló. Szoval abbahagytam, most elkezdtem egy másik módszert. Semmi extra nincs benne, reggelire, és délután eszek rendesen (persze sok zöldség meg figyelek arra hogy ne egyek zsírosat, tésztát csak ritkán, fehér kenyér helyett barna,magos teljes kiőrlésű kenyeret) este 6után pedig már csak gyümölcsöt,zöldséget light joghurtot. Persze ez önmagában nem elég ahhoz hogy fogyj, nagyon fontos hogy mozogj mellette! Egy héten töbszöris tornázok Béres Alexandra dvd-re, kijelenthetem hogy nagyon hatásos, mindent átmozgat és 2 hét után már eggyel kisebb farmert sikerült vennem! Látom magamon, hogy kezdek izmosodni, jobban érzem magamat! Én személy szerint a diétáját nem viszon a torna dvd-jét annáll inkább javaslom!


Remélem tudtam segíteni!

2011. jan. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!