Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lánynak melyik...

Egy 12 éves lánynak melyik has illik a legjobban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy egy ducibb lánynak melyik hastipus a lemegfelelőbb:


-A gömbölyű has,

[link]


-A hurkásodó has,

[link]


-vagy a lógó has.

[link]


2010. márc. 14. 10:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Öhm ez most komoly kérdés? Már nem azért...egyébként egy 12 éves lánynak (de fiunak is) nemlehetne nagy hasa, egyik sem szép, és nem illik! Ha ilyen problémáid vannak hogy melyik has illik jobban, tudd egyiksem! Nem egészséges, ha valaki 12 évesen elhízik (bár nem írtad hogy ellennél) csak a belinkelt képeken kövér pocik vannak, és a választék pedig szintén nem lapos hasra utal! Erre a kérdésre nemtudok jobb választ! Ne haragudj
2010. márc. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Jajjj bocsánat, írtad hogy duci vagy! Én azt mondom hogy ha nem is fogyókúrázni, de azért ne egyél sokat, csökkentsd az ételmennyiséged(ha ilyen miatt vagy duci, nem betegség miatt) és az iskolában biztos van tornaóra, nah azokról ne lógj el (mint pl én szóktam annó, már bánom) hanem erőltesd meg magad és tornázz csak, sőt otthon is, jön a jó idő, menj el a barátnőddel futni, a szabadban a legjobb edzeni(erre még én is csak most kezdek rájönni) :)
2010. márc. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mi az melyik illik jobban? Miért, akkor olyanra hízlalod magad? valószínűleg van egy adott formája a hasadnak, ha van rajtad felesleg, inkább az lenne a cél, hogy azt leadd, nem? Mozogj, egyél kevesebb felesleges kalóriát és ne az elhízásra rendezkedj be. 12 évesen ennyire nem lehetsz elhízva, mint a képeken, ha meg mégis, akkor valami komoly betegség, pl. hormonprobléma állhat a hátterében, amivel már rég orvoshoz kellett fordulnotok.
2010. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azért tettem fel ezt a kérdést, mert ha már duci vagyok, legyek szép, formás.

(kövéren is lehet szép az ember)

12,5 éves vagyok és 77kg.

2010. márc. 14. 10:25
 5/18 anonim válasza:
Háááát, ha már mindenképp választani kell, és tényleg komoly a kérdés, akkor inkább a legelső. Ez az, amit még viszonylag szépen le is lehet fogyasztani kellő akaraterővel és dietetikus segítségével.
2010. márc. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

A képeket csak a has formájának megmutatására linkeltem be.

Én nem vagyok azért ennyire kövér.


Már 3 éves korom óta kövér vagyok, nagy a pocakom, nem tudom, hogy mutatnék soványan.

2010. márc. 14. 10:29
 7/18 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.
2010. márc. 14. 10:30
 8/18 anonim ***** válasza:
De akkor nem is akarsz fogyni? Persze hogy lehetsz szép, de ilyen felesleg már egészségileg is káros. 12 évesen majdnem 80 kg, mi lesz később?
2010. márc. 14. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Krisz85 ***** válasza:
Ez aranyos, nem tudom hogy a rokonok hitették el veled, hogy kövéren is szép az élet. Azért remélem tudod hogy ez nem így van, nem a külsőség miatt kell soványnak lenni, hanem mert egészséges a testednek hogy nem hord magán annyi tetszsírt amennyi a saját tömege, továbbá nem leszel cukorbeteg, szívbeteg stb stb
2010. márc. 14. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:

10:27-es vagyok. Muszáj kicsit fogynod + mozogni, mert észre sem veszed, és 15 éves korodra 90 kiló leszel, 20 évesen pedig 100... és igy tovább. Nagyon rosszat tesz a testi (és a lelkiről még nem is beszéltem) egészségnek ekkora súlytöbblet.


Egyékbént ducin is lehet szép valaki!!! De az egészséged érdekében forduljatok Anyukáddal mielőbb egy dietetikus szakemberhez!

2010. márc. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!