Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy 12 éves lánynak melyik...

Egy 12 éves lánynak melyik has illik a legjobban?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy egy ducibb lánynak melyik hastipus a lemegfelelőbb:


-A gömbölyű has,

[link]


-A hurkásodó has,

[link]


-vagy a lógó has.

[link]


2010. márc. 14. 10:07
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Most a 90 naposat csinálom, mert bevállt anyukámnál, ezen kivül, ha letelik a 90 nap, nem fogok enni, mert akkor a szervzet a hurkáimat elkezdi lebontani.

2010. márc. 14. 10:58
 12/18 anonim ***** válasza:

Szia! Én is mikor olyan idős voltam ,mint most Te,elég jó erőben voltam (azért nem voltam duci,csak,ha pl. 158 cm voltam 58 kg, ha 160 cm 60 kg) . Amikor 8.osztályos lettem meguntam azt,hogy lassabban tudok csak futni,mint a többiek, nem jönnek rám olyan ruhák,amik nekem tetszenek, stb.,ezért elkezdtem mozogni és helyesen táplálkozni. 8.osztály évvégére 8,5 kg-t fogytam :) Nagyon boldog vagyok azóta.

Szerintem már most tehetnél egy picikét az egészséged érdekében...Mondjuk suli után elmehetnétek anyukáddal fél órát sétálni, nem ennél olyan sok hizlaló,zsíros ételt(ezalatt a chipseket,cukrokat,kekszeket,cukros -és szénsavas üdítőket értem). Hidd el már ezek is sokat jelentenek. Suliba vigyél pl. zöldséget/gyümölcsöt, ásványvizet, sonkával és salátával töltött szendvicset .

Tudom,hogy nem erre irányult a kérdésed, és ne haragudj meg,de azok közül a hasak közül egyik sem túl megnyerő...

2010. márc. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

''...ha letelik a 90 nap, nem fogok enni, mert akkor a szervezet a hurkáimat elkezdi lebontani.,,


Ennél nagy marhaságot. Ha nem eszel,a szervezeted 'takarék-üzemmódra' áll, azaz, mivel nem fogsz sokat enni, azt a picit is amit megeszel,a szervezeted rögtön zsírrá fogja elraktározni. Egyél csak nyugodtan,de ne hizlaló,zsíros ételeket és mozogj.

2010. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az meg mi, hogy "melyik has áll legjobban"?


Az alkatodat öröklöd, nem te választod meg. Az pedig nem kifogás a fogyásra, hogy hároméves korod óta kövér vagy: egyszerűen nem kell annyit enni, és többet kell mozogni. Felnőtt nőnek is sok a 77 kiló, kivéve, ha két méter magas...


Ha most nem kezdesz el valamit tenni a súlyos csökkentése érdekében, egész felnőttkorodban szenvedhetsz a kövérség miatt.

2010. márc. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. márc. 14. 11:26
 16/18 anonim ***** válasza:
30 évesen vagyok 78 kiló, igaz 180 centihez. Nem érzem, hogy kövér lennék, nekem pont így jó, de több nem szeretnék lenni. De 12 évesen....:(
2010. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:

12 évesen melyik áll jól???

Szerinted mégis melyik? Az utolsó képen ami van??

Hogy lehet ilyet kérdezni?

Menj sportolj és ne a gép előtt ülve gondolkozz azon, hogy hogyan lehetnél szép nagy pocakkal. SEHOGY. Le kell fogyni, ha 12 évesen már duci vagy, akkor mi lesz később???

2010. márc. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Ezt komolyan kérdezed? Akkor őszinte leszek: szerintem egyik sem gusztusos. És akkor finoman fogalmaztam. Le kell fogynod, az egészséged érdekében- valamint, hogy csinos, magabiztos tinivé cseperedhess! Előbb- utóbb lelkileg haza fog vágni az a 20-30 plusz kiló!
2010. márc. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!