Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan adjam le a nagy súlyfel...

Hogyan adjam le a nagy súlyfelesleget, ha már csak max. Kétszer szoptatok?

Figyelt kérdés
Pici babám van és 15 kg súlyfeleslegem. Tejem fogyóban, babám javarészt tápszeres, szóval csak mutatóba kapja már az anyatejet...szeretném, ha megmaradna ez a napi 100 ml, amit adni tudok Neki, de szeretnék fogyózni is. Mit ajánlotok, hogy bikiniszezonra ne kelljen szégyenkeznem? Sport az természetesen lesz, futok majd esténként meg kardiózok heti egyszer, de kaja terén, hogy a tej is megmaradjon, mit egyek, és mit ne?
2010. márc. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakértő, de ha tényleg CSAK egészséges dolgokat eszel, esetleg az eddigi mennyiséget is csökkented valamivel, abból baj nem fog történni. Nem hiszem hogy ettől elapadna a tejed, viszont biztosan beindulna a fogyás. Az a fontos, hogy nagyon drasztikus diétába ne kezdj (tehát semmiképp se koplalj!), illetve ha eddig sok édességet, szénhidrátot ettél, egyél ezután is, de csak keveset és csak délelőtt...mondjuk reggelire a teádhoz...remélem érted, mit akarok ezzel :)

Sok sikert!

2010. márc. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát,igen...mindenem a kenyér, a süti és az édesség...
2010. márc. 14. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha nekem amúgy is kevés tejem lenne, biztosan nem kockáztatnám azt a kicsit is, fogyókúrázással. Gondold meg, amíg tudod, szoptasd, ráérsz utána fogyózni. Max. iktass be napi pár perc tornát, sétáljatok nagyokat.

Szerintem, akinek kicsi babája van, és szoptatja, nem kell szégyenkeznie a plusz kilók miatt.

Amíg én szoptattam, nem fogyóztam. Most fogyózok, és hidd el, pár hónap ide vagy oda nem számít.

2010. márc. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is meg kell várni, amíg nem szoptatsz.

A húgom utána Norbi módszerrel fogyott le fél év alatt. Az is min. 15 kg volt. Norbis kaját nem vett, csak a könyvet, és úgy evett, ahogy le volt írva, sima bolti cuccokból.

Sajnos kenyérrel, sütivel és édességgel még senki nem fogyott le. Erre fel kell készülnöd.

2010. márc. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!