Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kéne fogynom? 16 és...

Mennyit kéne fogynom? 16 és fél éves vagyok 170 cm 73 kg

Figyelt kérdés

2015. szept. 24. 21:50
 1/5 Clara13 válasza:

Semennyit!! Mivel magas vagy nem látszik meg rajtad hogy hany kilo vagx!

De kuldhetsz privit es megallapitom

2015. szept. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy van rajtad felesleg, nem is pár kiló, de csak a számok alapján olyan sokat nem lehet mondani. Miért kéne tudnod, hogy mennyit kéne fogynod? Én 20 kilót fogytam (azt hiszem... az elején még nem volt mérlegem), de fogalmam sincs, mennyit kell még. Majd ha elégedett leszek, akkor nem próbálkozom tovább, akkor jön a tömegnövelés :D De menet közben is van esély az izomtömeg növelésére, nálam, aki sokszor vagyok kalóriatöbbletben, mindenképp.

Részben ízlés dolga is, hogy meddig fogyjon az ember, nincs egyetlen fix érték, ami a legegészségesebb és legszebb, van némi mozgástér.

2015. szept. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15-20 kilót szerintem , én a te magasságoddal 47 kiló vagyok már kb 1 éve tartom de nem mindenkinek tetszik az ilyen vékony testalkat , az átlag izlés szerint 55-60 kilóval már nagyon csinos lennél
2015. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én is 55-60 ra gondoltam :)
2015. szept. 25. 16:15
 5/5 anonim ***** válasza:

8-10 kgt bőven elég lenne.


47kg betegesen sovány ilyen magassághoz..az sem egészséges ám. De 60 kiló alatt is kevés. 10centivel alacsonyabbaknak való 55kiló.

2015. szept. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!