Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Segítene valaki az ésszerű,...

Segítene valaki az ésszerű, egészséges fogyásban?

Figyelt kérdés
29éves lány vagyok, 175cm, 76kg. 10 kg-ot szeretnék fogyni. Sok diétát kipróbáltam már, de nem nagyon bírom őket, mert emésztési problémáim vannak, sok zöldségtől és gyümölcstől égetnek, valamint fel is puffadok. Sajnos ez öröklött, éppúgy a lassú anyagcsere is, tehát nem a zabálástól van túlsúlyom, egészségesen étkezem, néha kis csokival bűnbe esek, de nem naponta. Torna problémás, mert hátgerincproblémáim vannak :( Szeretnék egészségesen fogyni, ésszel, nem divatdiétákkal.Ha vki írna vmi tippet, megköszönném.
2010. márc. 15. 19:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Hú jó sok bajod van.:S:S

[link]

Olvass. Ezen az oldalon mindent megtalálsz!


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
norbi update nagyon jó és emellett kocoghatsz ,lépcsőzhetsz,kardió,aerobik, és hasprést is tudsz csinálni ( gerincproblémáid mellett vagy a felülést csináld úgy hogy terpeszbe van a lábad felhúzva és felemeled a magasba a kezed és úgy gördülsz végig a hátadon [gyógytesire járok és ezt ott hallotam] )
2010. márc. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Járj gerinctornára, jót fog tenni. Vagy úszni.

Valószínűleg sok a savad, azért gond a zöldség és gyümölcs. Ha normálisan kajálsz, valószínűleg ez rendeződni fog.

2010. márc. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!