Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem birom ki? Mit kéne...

Miért nem birom ki? Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy kis feleslegem :( mindig elhatározom hogy leadok egy keveset, mindig el is kezdem de nem birom ki hogy ne egyek szinte állandóan , hiába eszek sokszor keveset annyira éhes vagyok igy este- rossz a kedvem miatta - nincs semmihez erőm stb.. Tornával is próbálkoztam vagy is próbálkozom de az is mindig elmarad, meg hiába a torna ha állandóan zabálok!! mit tegyek?
2010. márc. 15. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Növessz akaratot.Nem fogsz lefogyni ha nem csinálod meg, ha nem vagy képes magadért megtenni, akkor hagyd a francba az egészet.


kezdet voltam.

2010. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd abba, ha ennyire akarat gyenge vagy. Így semmi értelme nincs, hízzál csak tovább. Egyik barátom most fejezte be a fogyókúrát 2 hónap alatt 8 kilót lefogyott.
2010. márc. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

A hűtőszekrény, vagy az éléskamra, szekrény stb. ajtajára ragassz egy-egy képet egy ocsmány kövér, és egy szép alakú emberről. Mikor "zabálni" méssz, nézz a képekre, és számolj el 10-ig. Kérdezdd meg magadtól, hogy melyíkre akarsz hasonlítani, és válassz!!!

2010. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Allj a tukorbe meztelenul amikor furdol...es menny uszodaba kesobb strandra...menny a boltokba ruhat vasarolni...es hidde el ...fogyozni fogsz..
2010. márc. 16. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szerintem az eddigi válaszok nem voltak túl kielégítőek, mert szerintem ez amiről írsz nem kimondottan abból ered, hogy jellem gyenge vagy. Egyszerűen csak nincs szerintem az életedben egy olyan dolog, amiben sikerélményeket érhetsz el és boldoggá tesz. Első lépés, hogy találj egy ilyet és ha már valami boldoggá tesz, akkor egyszerübb neki kezdeni. Az én példámból kiindulva, nekem a hip-hop tánc volt az, mert mikor elkezdtem járni, egyre hajtott az, hogy könnyebb legyek és még több dolgot meg tudjak csinálni.:)Plusz a közösség is húzott magával. Vegyél egy nagy levegőt és iratkozz be pl. táncra!Kell egy cél! Sose rossz kedvel, vagy azzal a gondolattal a fejedben fogyj, hogy láttad egy képed és mennyire undorító vagy rajta szerinted! Sok sikert!:)
2010. márc. 16. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Háát igen,ismerős.

Nekem is ez a problémám!

Kipróbáltam már a hűtős témát, meg odaálltam a tükör mindig kaja előtt...Rengeteg motivációm van arra,hogy lefogyjak. Apám is örökké piszkál,hogy milyen kövér vagyok.

Már 2 x sikerült lefogynom (kb 5-kg felesleg ugrál le fel rajtam),de mindig visszahízom:'((

2010. márc. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak olyan időszakok, amikor már egyszerűen NEM ÉRDEKEL, hogy van rajtam 13 kg, csak zabálok, zabálok. Aztán ránézek a mérlegre, visítok egyet, és visszatérek a fogyókúrához.

Mérlegeld magadban, hogy milyen előnyei és hátrányai vannak a túlsúlynak. Le is írhatod. Ennek alapján dönts. Ne kínzásnak fogd fel a fogyókúrát-egy időben én is annak tekintettem, és nem fogytam-hanem egy kemény melónak, ami után nem pénzt kapsz, hanem szebb külsőt. És akkor se keseredj el, ha közbe esik 1-2 rázósabb nap, semmi baj, ha tartasz egy kis szünetet. Igaz, evvel meghosszabbítod a fogyókúrád, de gondolj arra, hogy sokkal jobban fogod magad érezni:)

2010. márc. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!