Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szeretnék a leggyorsabban...

Szeretnék a leggyorsabban leadni 10-20 kilót mit tegyek?

Figyelt kérdés
Szóval eléggé sokat felszedtem a télen és jó lenne leadni mert nem érzem jól magam a bőrömben Érdekel bármilyen ötlet kivéve ilyesmik hogy zsírleszívás stb. Amúgy férfi 2 méter 18 éves és 95 kg :S
2010. márc. 15. 21:13
 1/3 anonim válasza:

Inkább írj privit:);)

Semmi baj azzal (sztem)

2010. márc. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia! Fiatal pasiknak a legkönnyebb fogyni! Ha korlátozod a kajálást, mondjuk a felét eszed annak, amit eddig, villámgyorsan fog lemenni rólad!
2010. márc. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ezt már máshova írtam, de ugyanezt tudom ajánlani.:)


Szénhidrátmentes étrenddel (Atkins, Norbi..stb.), éhezés nélkül, lelehet akár 10 kg-ot is adni 1 hónap alatt, tapasztalatból mondom.:)Bár egészségesebb ha csak havonta olyan 5-7 kilót fogysz (persze ez kezdősúlytól is függ).

Nekem például egy napi étrendem így nézett ki:

reggeli: melegszendvics(fogyi kenyérből, nem rossz ízű) és 1 alma joghurttal

ebéd: párolt káposzta(édesítővel elkészítve) és csirkemell

vacsora: valamilyen hideg kaja, pl:sonkatekercs, vagy egy finom saláta

A 3 étkezés között meg, ha esetleg éhes voltam sajtot, vagy valamilyen gyümölcsöt elrágtam.

A zöld tea az jó ötlet!


Szerintem semmikép, ne csak 1-2x egyél egy nap ha tudsz, mert leáll az anyagcseréd tőle, inkább naponta többször keveset.


Bár ez az étrend lehet, hogy neked mint fiú kevésbé tetszik, de akkor ajánlom kimondottan az Atkins-t, mert ahogy ismerem az kimondottan olyan kajákat ajánl, amit a fiúk ált. amúgy is szeretnek.:)


Úgyhogy szerintem nézz utána az Atkins-nek, vagy esetleg a Norbinak. Tudom sokan ne kedvelik, de a módszere akkor is tényleg jó.:)

2010. márc. 16. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!