Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezt hogy csináljm meg? Minden...

Ezt hogy csináljm meg? Minden segítségre szükségem van.

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, 70 kilós de az tiszta háj. nagyon csúnyán elhíztam, amióta nem sportolok, ennek már pár éve. Most észbe kaptam.

Mindent megteszek azért, hogy lefogyjak a régi 55 kilómra, és a háj szép feszes combbá stb alakuljon.


Újra vékony combokat és szép testet akarok.

Minden tanács jól jön. Étkezéssel, sporttal és naranybőrrel kapcsolatban.


Mostantól lemérem a combom, stb, a súlyom. mától csak zöldség és csirkemell a főétkezésem része. Semmi kenyér, tészta, krumpli stb. Csak ilyet és zöldséges ételt eszem ebédre. Reggel egy narancs vagy banán.

Délután ugyanaz, mint reggel, vagy egy joghurt.

Este 6 után semmi. ne írjatok olyat, hogy egyek 6 után, mert nem fogok.

A sport csak futás esténként, rendszeresen és dvd torna Béres féle minden nap.


Olyan sportokat , gyakorlatokat írjatok, ami itthon végezhető.


Így menni fog a fogyás? A tiszta háj, ami mindenemen ott van, leszedhető?


2010. márc. 16. 15:44
 1/6 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem akarsz enni 6 után, akkor hagyd az egészet. Én igenis azt mondom hogy egyél 6 után, mert ez egy hülyeség amit egy okos kitalált.


kezdet voltam.

2010. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nincs rá szükség. Annó, amikor 55 kg voltam, soha nem voltam éhes 18 óra után. Az oka az volt, hogy az utolsó étkezésem általában 5:45 körül volt. Olyan ételt vittem be, ami egészséges és tartósan laktat, zöldségek, csirkemell, gyümölcs, így soha nem voltam éhes.

Akkor nagyon odafigyeltem az egészségemre, de azóta elfolytam, mert nem figyeltem oda, a rohaás állandóan kapjunk be valamit, ide vezetett.


Az például érdekelne, hogy szerintetek melyik zöldséget a legéredemesebb fogyasztani?Én sárgarépát, uborkát, paradicsomot eszek sokat.Illetve hagymát, de az ugye mint kísérő, önmagában nem ehető.

2010. márc. 16. 15:58
 3/6 anonim válasza:
én sose eszek 6 után, van mikor éhes vagyok, de éjszakára semmi szükségem annyi energiára, mint napközben. szerintem ne legyél magaddal ilyen drasztikus, ne sanyargasd magad, egyik pillanatról a másikra nem fog menni. Jó, ha felkészülsz hogy legalább annyi időnek kell eltelnie mire regenerálódsz, amennyi ideig voltál rossz formában. Figyelj oda mit eszel, minél kevesebb mesterséges anyag, párolj leginkább, hetente 2-nél többször ne egyél húst. Naponta többször egyél keveset. Sok-sok folyadék. Rengeteg felülés, guggolás, és futás. Először lehet nem fogsz fogyni, és a narancsbőr sem tűnik el, de kb fél év után, ha az izmod megerősödött, a tested elkezdni felszámolni a zsírpárnákat, és csökken a háj. Onnantól megint elkezd feszesedni a bőr, és egyre izmosabb leszel. mindig azt tartsd a szemed előtt, hogy ez az egészséged miatt is fontos, és ne csak fellángolás legyen, mert hamar alábbhagy a kedved. Próbálj meg beiratkoznmi valami csoportos foglalkozásra, mert a közösség segít nem feladni. Sok sikert
2010. márc. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Jújjjjjj, annyi idő a regenrálódás, mint a rossz korszakom? Évek óta híztam meg, ne viccelj. nem 3-4 év alatt fogok lefogyni. Csak nem. :)
2010. márc. 16. 21:03
 5/6 anonim ***** válasza:

szia

jó hogy ujra oda akarsz figyelni magadra de azért ne 1 hónap alatt várj csodát


amit leírtál hogy így szeretnéd csinálni tökéletesen megfelel és a kommentjeidből is kiderült hogy van tapasztalatod az egészséges étkezésről

a mozgás fontosságát nagyon kiemelném

http://www.youtube.com/results?search_query=aerobics&search_..

itt vannak fenn gyakorlatok

sok folydék: víz, 100%os gyümölcslé, zöldtea

a hájad igenis leszedhető de nem egyik napról a másikra. és közben mozogj mozogj mert hiába fogyszle egy csomót gyorsan ha aztán 5 kiló lötyögő bőr marad a hasadon meg a ciciden

2010. márc. 16. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, futok rendszeresen és tornázok. Nagyon remélem elérem a célom vele.
2010. márc. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!