Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Buli lesz, mennyire teszi ez...

Buli lesz, mennyire teszi ez tönkre a fogyásomat?

Figyelt kérdés

Fogyókúrázok, de ma este lesz egy buli, ahol jócskán lesz pia, süti, rágcsák meg cukros üdítők. Én ezeket a fogyókúrám előtt sem nagyon fogyasztottam, inni meg eleve nem iszok, de most úgy érzem gáz lenne elmenni és nem enni semmit...a sütiket meg szeretem hát na...:D

Chipset nem eszek.

Ez így mennyire lenne káros a fogyásomra nézve?


2015. okt. 17. 09:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Menj el, érezd jól magad, aztán másnaptól folytasd ugyanúgy a fogyókúrázást. Legfeljebb egy picivel többet mozogsz majd, de egyébként egyszeri alkalom nem befolyásol semmit!
2015. okt. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen igaza van az elsőnek. Nem kell izgulni az ilyenekért. Még ha két hetente egy alkalomról lenne szó, az se gáz.
2015. okt. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Egy nap alatt nem lehet semmit sem tönkretenni. Ha utána folytatod normálisan a diétádat.

Nyugodtan érezd jól magad!

2015. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha neked ez gond' akkor hagyd az egészet. Te még fejbe nem vagy kèsz.
2015. okt. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem gáz elmenni és nem enni semmit, csak nyomokban. Ha nem eszed a rágcsákat, nem eszed, mi azzal a gond? A buli nemcsak az evésről szól.


Szerintem menj el, egyél, ha akarsz, persze ne sokat, mert étrendtől, szokásos ételmennyiségedtől függően rosszul érezheted magad tőle s pont nem az a cél...

Ha nem 1 kilós fogyókúra, akkor mit se számít.

2015. okt. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!