Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért ment fel a vérnyomásom...

Millye kérdése:

Miért ment fel a vérnyomásom és a pulzusom fogyókúra hatására?

Figyelt kérdés

1300-1400 kcal-t viszek be. Ez idő alatt rendszeresen kocoktam is és sikeresen leadtam 16 kg túlsulyt. Viszont felment a vérnyomásom és a pulzusom. Vérnyomás: 139/95, pulzus: 85. Szeretném megtudni, hogy ennek mi lehet az oka. azelőtt a vérnyomásom és a pulzusom is normális volt. Most néha fülzúgást is észlelek.

Nem tudom, hogy van-e jelentősége, de megjegyzem, hogy a vércsoportom 01 -es.



2015. okt. 22. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit eszel, mit iszol?
2015. okt. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Délelőtt gyümölcslevet és/vagy gyümölcsöt, nyersen. Délben egy tányér leves, kenyér nélkül. Húst szinte egyáltalán nem eszem. Nagyon kevés kenyeret fogyasztok, de vannak napok amikor egyáltalán nem eszek kenyeret. Tejterméket és tésztaféléket egyáltalán nem eszem. Este fele, de inkább késő délután egy-egy vajas pirítóst, vagy valamilyen főzeléket, vagy esetleg főtt tojást.
2015. okt. 22. 13:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Nos, nem diétázol, meg nem fogyókúrázol, hanem egy úgynevezett minőségi éhezéssel alakítasz ki éppen súlyos tápanyag hiányokat, hosszútávon súlyos betegségeket magadnak.
2015. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!