Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez jo otlet a csoki helyettesi...

Ez jo otlet a csoki helyettesitesere? Mennyi kaloria ehet benne?

Figyelt kérdés
Szoval azt csinalim, hogy 3 evokanal kakaoport ( ez a sima keseru kakaopor, nem nesqik vagy ilyesmi cukrozott valami), adok hozza egy kaveskanal cukrot es kb 3-4 kaveskanal tejet vagy vizet. Ez egy kremes nagyon tomeny csoki izu massza lesz, es ezt eszem. Mert ezzel kielegitem a csoki iranti vagyamat. Szerintetek ez igy jo? Hany kaloria lehet?
2015. okt. 23. 12:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem sok a kcal értéke, de hát na... ha csoki, az legyen csoki! :D


Ha téged ez kielégít, OK. Én inkább időnként megeszek 1-2 kocka magas kakaótartalmú étcsokit.

2015. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó én is ki fogom próbálni csak xilittel , 118 kalória különben xilittel 107. Ha tejjel csinálod akkor több , 135-140 kalória.
2015. okt. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Koszonom a valalaszokat. :)

Eleinte en se gondoltam hogy ki fog elegiteni de tenyleg segit :)

2015. okt. 23. 14:20
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél magas kakaótartalmú csokoládét, 80% felettit, az jó.
2015. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi erővel folyekony édesítőt tegyél hozza, es siman eheted
2015. okt. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én kakaó, kókuszzsír, eritrit/xilit, kis kávé, kis kesu csokiszószt használnék, az valóban jó, főleg egy tojássárgájával elkeverve...

Ami nem zsíros, az nem csoki :D Ebből is lehet keveset enni vagy megtenni egy fél étkezésnek...

De kinek mi tetszik.

2015. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha valaki szénhidráttal fogy és nem zsírral, az tejberizsféleséget is ehet. Én kókusztejjel csinálnám. S ismét nem normál cukorral...
2015. okt. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!