Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » SEGÍTSÉG! 1 nap alatt 3+ kilo?

Arimyevery kérdése:

SEGÍTSÉG! 1 nap alatt 3+ kilo?

Figyelt kérdés
Anorexias vagyok. Eljottunk az oszi szunetbe ket napra kirandulni..nagyon nagyon sokat ettem. Tegnap elott csinaltam magamrol egy videot..sokkal vekonyabbnak latszok rajta. Ugy erzem vagy 3 kilot hiztam azota..itt nincs merleg de irtozok hazaerni es megmerni magam.Most egyaltalan nem ugy erzem. pedig minden etkezes utan ettem hashajtot. Lehetseges ez hogy ket nap alatt tenyleg annyit ettem hogy meg latszik????

#anorexia #duci #hízás #ennivaló #undorito.süteményej
2015. okt. 24. 20:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
"Ugye tudsz róla, hogy mentálisan beteg vagy és ezt kezeltetni kéne?"
2015. okt. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Hat 7000et tuti hogy nem ettem..max 1500-200-et de ez hozzam kepest rengeteg!
2015. okt. 25. 07:35
 13/14 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kéne fordulnod. Testképzavarod van. A súlyod kb. 155 cm-es magassághoz normális. Fosatod magad, állandóan ezen aggódsz. Beteg vagy.
2015. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Uram teremtőm.

Én is fogyózok,de napi 1000 kcal nekem kell,hogy ne legyek éhes. 172 cm-hez vagyok eddig 67 kg. 60 akarok lenni.

Én nem akarom tönkretenni a testemet. Ha ezt teszed magaddal,lehet hogy később gyereked sem lehet. Vagy ha lehet is,nehezen.

Én annak a híve vagyok,hogy napi 2 l víz, 1200 kcal,és minden nap séta,vagy szobabicikli. És a közérzetem is jó, nem vagyok annyira éhes hogy kilyukad a gyomrom,de nem is vagyok úgy hogy nem tudok felállni annyira televagyok.

Szerintem hagyd ezt abba.

2015. okt. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!