Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az étrendről?

Figyelt kérdés

Reggeli: csalántea

Tizorai:egy zoldalma

Ebed: Parolt csirkemell (15dkg)+ maréknyi rizs + ZÖLDség

uzsonna: 0%-os 0.1%os joghurt

Vacsora parolt csilkemell(15dkg) es ZÖLDség

5 nap utan egy kakaos csiga ehető :)



2015. okt. 26. 10:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Koplalós hülyeség.
2015. okt. 26. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Szerintem egy kicsit kevès. Dèlelőttönkènt többet kène enned mint egy alma, esetleg javasolom a zabkasát. De amúgy nem hiszem hogy minden nap csirkemellet ennèl.
2015. okt. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Egy újabb koplalós marhaság...

Tartósan, egészségesen fogyni vagy csak életmódváltással lehet. Egészséges ételek, odafigyelve a kcal bevitelre, deficitnek kell lennie, de be kell vinni, amire a szervezetnek szüksége van, kalóriákban, makrókban egyaránt. Plusz ezen felül sport.

Ennyi a titok, minden más csak szezonális blődség!

2015. okt. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Reggelire egyel valami lassan felszivodo szenhidratot pl. Zabpehely/teljes kiorlesu kenyer hummussal, avokadokremmel, valami kemeny sajttal/nagy hustartalmu sonkaval

Tizoraira jo a gyumolcs, de a valgozatossag kedveert mehetne neha egy marek olajos mag (mandula , dio a legjobbak szerintem)

Ebed oke, de legyen valtozatosabb, pl. Csinalhatsz rakott zoldseget, grillezett vagy parolt zoldsegeket, halat ilyesmiket

Uzsonna oke, vacsora is, de a csirke helyett mehetne parszor tojas vagy masfajta hus.

Kakaos csigat en nem ennek egeszseges eletmodban. Suss inkabb hazilag mandulalisztbol, gesztenyelisztbol vagy vmilyen maglisztbol, esetleg ha ezeket nem engdheted meg akkor vegyel teljes kirolesu lisztet es edesitovel, keseru kakaoporral keszitsd el, igy beleillesztheto egy dietaba.

2015. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Plusz egy a koplalós marhaságnak. Mivel ez totál az.

(Ha nekem kéne ez alapján ennem, akkor meglenne a 2000 kcal, mivel a zöldség lehetőséget ad rá, de a kérdező nyilván nem úgy csinálja.)


Kegyetlenül egészségtelen, hogy szinte semmi zsír nincs az étrendben. Ez betesz a vitaminoknak és a hormonoknak s ki tudja még, minek. A zsír esszenciális makrotápanyag, buta dolog nagy ívben kerülni.

2015. okt. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok valaszt de nekem ezt egy szemelyi edzo irta le es kivancsi voltam hogy ki mit mond ra egy het 9 nap alatt szabadultam meg 4kg-tól es nem is mozogtam ez mellett de mar a mozgason is rajta vagyok
2015. okt. 26. 22:16
 7/11 A kérdező kommentje:
Ugy akartam irni hogy 9 nap alatt ***
2015. okt. 26. 22:17
 8/11 anonim ***** válasza:

9 nap alatt ment le 4 kiló?oo

Megkèrdezhetem hogy előtte kb mennyivel ettèl többet? Csak ebben az a baj hogy örkökkè nem tudod betartani, utána meg pikk pakk visszajönnek a kilók..

2015. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sürgősen válts személyi edzőt!
2015. okt. 27. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hat nem tudom hogy mennyivel ettem többet de nem sokkal igazabol mikor suli van nagyon sokat ettem (delelott) delutan mar nem hetvegente meg plane nem ettem sokat igazabol csak fekudtem a szobaban unalombol es ezert hiztam. Meg igazabol az edesseget nem is nagyon szeretem szoval nem tudom h hogyan jott ossze eddig a hizas de a merleg 4 kiloval mutatott kevesebbet magamon meg semmit sem vettem eszre sott azt hogy vastagabb vagyok nehol (O.o) de tanacsokat elfogadok ;)
2015. okt. 27. 06:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!