Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúra ajánlott...

Milyen fogyókúra ajánlott 5-6kg leadásához?

Figyelt kérdés
2010. márc. 18. 08:38
 1/9 anonim válasza:
63%
ne egyél 5-6 óra után. reggel egyél rendesen, és utána délután felé egyre kevesebbet. vagy sokszor egyél, de keveset. ezt csináld hetekig, szerintem hatni fog :) csak ne felejtsd el, hogy ezt nem hagyhatod abba! és ha eszel akkor ne sütit és ne kenyeret. szerintem rozsosat, vagy valami puffasztott izét (bár én attól már rosszul vagyok)remélem tudtam segíteni. Amúgy mennyi idős vagy?
2010. márc. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Imádom az ilyen kérdéseket :D Dolgozni is így szoktak az emberek, hogy "Mennyit dolgozzak 200 ezer forint megkereséséhez?" És ha megvan akkor nem dolgozunk tovább? :D

Nem fogyókúrázni kell, hanem megtanulni helyesen táplálkozni, és egy életen át csinálni.

2010. márc. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

reggeli:rozsos kenyér

ebéd:hús+rizs

A lényeg hogy semmi édesség és 3 után már csak fehérje.Én már másfél hete csinálom és 2kg mínusz

2010. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne egyél smemi olyat aminek köze van a sertéshúshoz.
2010. márc. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amugy 23 éves vagyok,és nem vagyok kövér,ill nem érzem magam annak, csak a combomon és a fenekemen érzem h kicsit több mint kellene lennie.
2010. márc. 18. 12:32
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!!!
2010. márc. 18. 20:11
 7/9 anonim válasza:
Micsoda utalatos emberek vannak?Ilyenek minek valszolgatnak?Biztos itt elik ki az urulekes eletuket.Persze konnyen dumalnak nev nelkul...Sportolj ugy nagyon fogyokuraznod sem kell.Hidd el 23 evesen meg pillanatok alatt leadod a felesleget.Sok sikert!!
2010. márc. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
19.46 bezzeg te aztán jól megmondtad! :) Ja és a nevedet is adtad ahhoz, hogy leürülékezted mások életét :) erről ennyit :)
2010. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi 19:46:):)
2010. márc. 26. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!