Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A belvita Jóreggelt hizlal?

A belvita Jóreggelt hizlal?

Figyelt kérdés

2015. okt. 31. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dehogyis! Minél többet eszel belőle, annál inkább fogysz.
2015. okt. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezek az agyhalott kérdések. Szerinted úgy működik hogy vannak olyan ételek, amitől fogysz ha eszed?
2015. okt. 31. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Olyan emberek is vannak, akik hisznek a negatív kalóriás ételekben, de azt azért sokszor mondják, hogy valami hizlal. Nem csoda, ha egy normál ember azt hiszi, hogy vannak ételek, amiktől hízik az ember...

Bár eléggé logikus, hogy a mennyiség nem mindegy...


Kérdező, a kalóriatöbblettől hízol. Ezt elő tudja segíteni némely étel s a hormonok szintje is zsírtárolás felé tud mutatni, de alapvetően attól hízunk, hogy nem tudjuk mind elégetni a bevitt kalóriát.

2015. okt. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amugy meg.. Szerintem hizlal, mert ahhoz kèpest hogy (szerintem) nem igazán laktat, egèsz sok kalóriát tartalmaz.
2015. okt. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hizlalónak én azokat az ételeket nevezném aminek magas kalória tartalma méretéhez képest, tartalmaz cukort vagy fehér lisztet javarészt mindkettőt és sok benne a szénhidrát, transzzsír. Ez a belvita pont ilyen.
2015. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hizlal-de például engem ez egy cseppet sem érdekel,szoktam enni.
2015. okt. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
reggelire jó,bár nem laktató
2015. okt. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Amit úgy reklámoznak, hogy kutya játszott egy dobon... le is ment a forgatás...? Hízlal, mert nem laksz vele jól, enned kell mellé normális kaját is, és akkor már felesleges kalóriabevitel ha megeszed. Ez olyan irodistáknak való reggelire, akik azt hazudják maguknak, hogy ez a keksz egészséges.
2015. okt. 31. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazából attól függ, mit nevezünk hizlalónak... Mert konkrét hízáshoz nyilván kevés, hogy ilyet eszik az ember, főleg, hogy a mennyiséget sem tudjuk, de ahogy már írták, az efféle szénhidrátbombák hajlamosak kevésbé laktatni, mint amennyire kalóriadúsak. Ami emberfüggő, mert pl. engem semmiféle szénhidrátos étel nem laktat jól, a páromat pedig a leggyorsabb merő szénhidrát is remekül és hosszútávon, csak sok legyen belőle (pont annyi, mint jobbféle ételből)... Aztán van, akit a rost laktat, van, akit kicsit sem...

Akinek valami furcsa okból egy falat keksz jó reggelire, míg másból sok kell, az lehet, hogy könnyebben ér el kalóriadeficitet vele, s ha a tápanyagokat is beviszi aznap, akkor neki megfelelhet a dolog. Én inkább értelmes ételeket eszem, de nem vagyunk egyformák.

2015. okt. 31. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Ááh hogyan hizlalna. Ez olyan hiper szuper cucc, bármennyit ehetsz belőle, inkább csak fogysz és ha reggel eszed, délig semmi mást nem is kell enned. Nem is értem miért nem ezt eszi mindenki...hiszen még a reklámja is csudijó.


https://www.youtube.com/watch?v=_TMTGMGBKaY


(Amúgy meg ilyen nincs, hogy hizlaló étel. Sőt ezek a szemetek annyit csinálnak, hogy csak megdobják a vércukrodat, aztán még álmosabb leszel. Nálam úgy működik, hogy megeszem, fél óra múlva megint ennem kell, mert mintha semmit nem ettem volna. Ennyit erről)

2015. okt. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!