Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A flabelos hatásos?

A flabelos hatásos?

Figyelt kérdés

17éves vagyok és 76kiló..92kiló voltam még két éve..egy nyáron sikeült megszabadunom ennyi feeslegtől,de azóta igazából nem foglalkoztam vele,elhatároztam magam,hogy most már tényleg tejes mértékben meg akarom magam változtatni külsőleg,egyik ismerősöm anyukája flabelosozik ami lerázza a felesleges vizet stb. amihez persze edzeni is kell és diétázni.

Arra lennék kíváncsi,van e akinek bevállt és hogy mit ért el vele.:)


2015. nov. 10. 01:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Nagyon biztos ki lehet váltani heti 3 óra kemény edzést napi 10 perccel
2015. nov. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

úgy promozzák, hogy megfelelő táplálkozás mellett. vagyis önmagában annyit is ér.

felesleges vizet lerázza? és utána akkor nem iszol soha többet?

max egy jó kis kondi után leráz, ennyire jó

2015. nov. 10. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

arra jó, hogy a keringést kicsit helyrerakja.

Fogyni Flanelostól nem fogsz.

2015. nov. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha úgyis edzeni és diétázni kell, akkor mit csinál? Vizet lerázza, jaj... Az miért jó? S miért rázná le? :)


Ha változtatni akarsz, változtass. Edzés, étrend, értelmetlen csodaizék kerülése...

2015. nov. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A rázkódás serkenti a kötőszövetek hajszálereiben lévő keringést. Ennyit csinál a híres flabelsz... Ugyan ez a hatás ha ugráló kötelezel, vagy felülsz a mosógép tetejére centrifuga közben.
2015. nov. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A flabelos azoknak való, akik nehezebben mozognak, mert túl kötöttek az izmaik. Könnyebb mozgás, lazább ízületek a hatása.

Szóval mozgásszervi betegeknek jó.

2015. nov. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
hogy ne volna jó, csak ne vedd ki a dobozából és emelgesd :)
2016. febr. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A vibrációs trènerek nem helyettesítik a mozgást. Èn az 1órás kardió edzésem után szoktam 20percet egy ilyesmi gèpen állni. Eddzès utáni lelazításra tökéletes, stresszoldó ès fokozza a vérkeringést!
2020. márc. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!