Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Diéta alatt, ehetek teljes...

Sanziii kérdése:

Diéta alatt, ehetek teljes kiőrlésű barna kenyeret?

Figyelt kérdés

Elkezdtem edzeni, kis sovány alkatom van, DE nagy a hasam, 178cm vagyok és 84kg diétázom a hasam miatt, és mellette edzek, nem zavar ha izomból is fogyok, következő hónapba szeretnék venni fehérjét de félek hogy a hasam csak nőne, igen csak az étrendemet egészíteném ki vele!

Esetleg tudnátok ajánlani terméket? cukor nélküli fehérje? tapasztalatok? a válaszokat előre is köszönöm.



2015. nov. 18. 16:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Ehetsz barna kenyeret. A lényeg hogy kalória mínuszban maradj. A fehérje turmixtól a legkisebb mértékben sem fog növekedni a hasad. Bármelyik napszakban kiegészítheted az étrended vele de főképp edzés után a legfontosabb.

Ezt ajánlom: [link]

Ár/értékben verhetetlen mindig ezt veszem.

2015. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :D
2015. nov. 18. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:

Extyrém nehéz fehérjétől hízni... Amiatt ne aggódj. Ha az étellel nem tudsz elég fehérjét bevinni vagy valami más miatt szimpatikus a por, használhatsz valami jófélét, ami valóban fehérje s nincs benne cukor, nem ez lesz étrended gyönge pontja, az tuti...

Szerintem igenis próbáld minimalizálni az izomvesztést...

2015. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*extrém


Az alapkérdésre elfeledtem válaszolni. Te döntöd el, milyen diétát követsz, így nem tudhatom, a tiedbe belefér-e a barna kenyér. Nem a legjobb, de ha így tartod jónak, ez nem fog megakadályozni a fogyásban, az egészségedre gyakorolt hatását nem kívánom tippelgetni, mi vagyok én?

2015. nov. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehetsz, de nem minden nap. Ha van a közeledben aldi akkor javaslom az ott kapható ch csökkentett cipót, ha a zsírbeviteledbe belefér (ugyanis az alacsony ch mellé magas zsír párosul, de ami jó pont, hogy magas fehérje is). Én, ha kenyeret eszem akkor csak azt és max. 70 g egy nap. Nagyon-nagyon ritkán csalónapon egyéb magvas kenyeret, de csak az íze miatt (világ életemben jobban szerettem a magvas kenyeret a fehér kenyérnél). Egyébként a legjobb kerülni mindenféle kenyeret amennyire csak lehet.
2015. nov. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Miért ne ehetné mindennap? Attól még lazán tud kalóriadeficitben lenni és fogyni. A mennyiség persze nem mindegy, ne vegye el a helyett a jobb ételektől s szerintem is érdemesebb visszafogottabban használni, de fogyni kb. bármi mellett lehet s kinek mi a fontos.
2015. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ha valakit érdekel és könnyebben tudnátok tanácsot adni, le is írhatom az étrendemet.
2015. nov. 23. 19:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!