Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok nekem segiteni?

Tudnatok nekem segiteni?

Figyelt kérdés

Nos adott egy 15 eves 170 cm es 79 kilos egyen, aki en lennek.

Igen, tulsullyal rendelkezem.

Szeretnek lefogyni.

Egyebkent sportolok, vizilabdazom olyan 3 eve.

Sokszor probalkoztam mar fogyassal, de lusta voltam es abbahagytam az itthoni erositeseket.

Az a gond, hogy nincs nagyon idom edzegetni. Napi 2 vizilabda edzesem van, plusz ugye iskolaba jarok. Ugy erek haza este kilenckor hogy hulla faradt vagyok, es akkor vagyok eloszor otthon.

Hetvegenkent meg meccseim szoktak lenni.

Szeretnem csokkenteni a kaja mennyiseget, es szeretnem tudni h miket szabad egyek es hogy mennyit.mtud nekem ebben valaki segiteni? Meg hogyan epistek be megis nehany edzest napjaimba?

Esetleg egesz vasarnap raerek.

Szeretnek kidolgozott felsotestet,nem az a fullra kigyurt pasi, de azert latszodjon az izom.

Es ha esetleg le tudnek fogyni, nem nyulna ki a borom?

Nagyon szepen kerlek titeket, hogy segitsetek:)

En onbizalom hianyos fiu



2015. nov. 27. 23:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem elég sokat mozogsz eleve... De persze ha nem vagy elég kigyúrt, akkor beiktathatsz extra edzéseket a számodra problémás helyekre.


Nem kell olyan sokat fogynod, hogy a bőröd kinyúlásától kéne tartanod, ráadásul nagyon fiatal is vagy, mozogsz is... Nagyon jók az esélyeid, én nem aggódnék a helyedben kicsit sem.


Nem tudhatom, mekkora a kalóriaigényed... S azt sem, milyen típusú étrend való neked, nem egyetlen jó megközelítés van s nem mindenkinek ugyanaz a jó és hatásos. Ezeket részben ki kell tapasztalni, főleg a kalóriamennyiséget.

2015. nov. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ertem, koszi a valaszt:)

Igazabol az a baj h eleg sok pekkajat eszem.

Lehet az lehet az egyik gond?

Kerulnem kellene a gyorskajat,cukros inniket,peksutiket es helyette inkabb gyumolcs, fottkaja stb?

2015. nov. 28. 00:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Szeretem, ha a kérdező leírja, amit tud... :) Évek óta írogatok ide és tudod, ezredjére leírni az alapokat nincs humorom.


Amire írod, hogy el kéne hagyni, azzal egyetértek (velük is legyen fogyni, de könnyebb és jobb nélkülöük).

A gyümölccsel is érdemes óvatosan bánniuk egyeseknek. A "főtt étel" nem sokat mond, a lazac spárgával és a lekváros grízes tészta is főtt étel...

Sportolsz, nyilván tudod, hogy fontos a megfelelő fehérjebevitel.

Van egy minimális szükséglet zsírból is.

A szénhidrát a legkevésbé fix elem, van, aki alig eszik olyat, rosszul is lesz a soktól, van, aki erősen arra alapoz. Kinek mi fekszik, de nagyon nem mindegy, hogy mi a szóbanforgó szénhidrát, zöldség, gyümölcs vagy cukros-lisztes valami.

2015. nov. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!